Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Fryzjerzy, których NIE polecamy - CZARNA LISTA
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-03-26, 20:25   #172
ronie
Przyczajenie
 
Avatar ronie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 29
Dot.: Fryzjerzy, których NIE polecamy-CZARNA LISTA

StudioFryzur na Chudoby-Gliwice = poracha

Poszłam kilka tygodni temu skuszona Grouponem, miało być: "koloryzacja na 1 Kolor, Mycie, Strzyżenie,Modelowanie i Zabieg „Milk Shake” w Studiu Fryzur" + 20% na następną wizytę, jak szumnie głosiła reklama a było tylko strzyżenie z koloryzacją i wysuszenie włosów......

W porównaniu z innymi salonami gliwickimi to obsługa średnia , wchodzę na umówiona godzinę (w salonie są 2 fryzjerki i jeden fryzjer) i nagle okazuje sie że nie ma sie mną kto zająć , bo fryzjerka do której byłam zapisana zajęła się już inna klientka a 2 pozostałe osoby-fryzjerzy nic nie robią...... łaskawie po kilku minutach ktoś zdecydował sie mną zająć .

Kreatywne strzyżenie....dobre sobie zwykłe podcięcie, zero jakiegokolwiek doradzenia ! żadnej nowej fryzury nie dostałam jak głosiła reklama . Grzywkę czesze na bok i przeważnie ją ścinam pod lekkim skosem . Teraz musze czekać aż odrośnie bo mam jakieś wygryzione zęby i musze ja nosić prosto na całym czole bo jak zaczesze na bok to powstają schody jakbym sama ją sobie ciachała, chociaż pewnie zrobiłabym to równiej ;/

Farbowanie - fryzjerka tak maziała tym pędzlem że tylko czekałam aż nakapie mi na spodnie (pelerynka była tak krótka że sięgała tylko do pasa ). Jedyny plus że kolor przynajmniej wyszedł taki jaki miał , ale .... zostały mi plamy na czole ! rozumiem jak w domu ktoś niedoświadczony farbuje taki wypadek ale u fryzjera ?!Samo studio może i nieźle udekorowane ale brudne , to tak wyglądało jakby po farbowaniu rękawiczkami dotykała szafek i później tego nie domyła
I co mnie najbardziej wkurza to papierochy , rozumiem że ktoś jest palaczem i wychodzi na papierosa , ale nie zapala go w pomieszczeniu albo nawet kopci przez kilkanaście sekund , jak wielce kreatywny pan fryzjer który nie garnął się za bardzo do roboty tylko siedział, przeglądał gazety i zgrywał wielkiego kreatora

Smród papierochów u fryzjera to najgorsze co może byc

Ogólnie odniosłam wrażenie że osoby tam pracujące za bardzo nie przejmują się klientami oraz tym jak wygląda ich miejsce pracy i jak to o nich świadczy
Wydawało mi się że Groupon ma zachęcić do kolejnych wizyt i dobrze zareklamować studio a według mnie osoba tam pracującym w ogóle na tym nie zależny , nikt nawet dokładnie nie sprawdził czy to co zapisane zgadza się z tym co sobie zażyczyłam , mogłabym naopowiadać że chce refleksy i nie sprawdzili by tego czy się zgadza
ronie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując