Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - kurzajki i brodawki.
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-03-12, 19:56   #38
Cannabis84
Rozeznanie
 
Avatar Cannabis84
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 692
GG do Cannabis84
Dot.: kurzajki i brodacid

Te czarne krpoki to właśnie te rdzenie, o których pisałam wyżej. Jak nie zostanie usunięty, to paskudztwo odrośnie. Co do wycinania kurzajek, to zdecydowanie odradzam. One są bardzo zarażliwe i możesz przenieść na twarz, a wtedy nie byłoby fajnie. Też mi się wydawało, że nie tak łatwo to roznieść, dopóki mój mąż się nie zaraził. I to przez zwykły kontakt typu dotyk (a może ręcznik?), nie wyskubywał mi ani nie wyrywał, więc naprawdę ostrożnie z takimi "zabiegami".
Jeśli Duofilm nie pomoże jeśli stosować go będziesz regularnie (tydzień to mało i nie spodziewaj się od razu cudów), to warto spróbować Brodacidu. Ja się nim wyleczyłam, smarowałam kilka razy dziennie i powoli kurzajka odpadała, aż odpadła całkiem. Ale nie na wszystkich działa, bo mojemu mężowi już nie pomógł. Poradził sobie inaczej (znalazł gdzieś w necie sposób, z którego mocno się śmiałam, a jednak...), otóż skórkę z cytryny moczył całą noc w occie, a potem przykładał do kurzai, zaklejał plasterkiem i chodził z tym chyba z dobę. Odpadła sama i śladu nie ma Wpisz w wyszukiwarkę Wizażową, znajdziesz mnóstwo rad od dermatologa, przez domowe sposoby, na gusłach ludowych kończąc. Powodzenia.
__________________
Dancing in the moonlight, waiting for the sunrise....
Cannabis84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując