Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak podkreślić jasną cerę? IV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-02-18, 23:09   #2619
wsiowy_gupek
Zakorzenienie
 
Avatar wsiowy_gupek
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Piekło
Wiadomości: 10 954
GG do wsiowy_gupek
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez black-bubu Pokaż wiadomość
gupku cyckami ty świecisz
Też myślałam nad tym revlonem, ale ja mam typową tłustą cerę, więc mam nadzieję, że u mnie się sprawdzi. Chwilowo mam pan sticka bardzo fajny kolorek, ale ma taką ciężką tłustą formę, w lecie spływa z buziola. Ale rewelacyjnie kryje
Jakimi cyckami
Aż wróciłam do tamtego postu zobaczyc, bo se myśle "omg..wkleiłam złe foto"
Oj nie nie Panstick dla mnie za ciężki, ja potrzebuje czegoś kryjącego(nie musi jakoś mega kryć), ale w miarę lekkiego i TRWAŁEGO...

Cytat:
Napisane przez * Raboussamai * Pokaż wiadomość
Kiedyś któraś z dziewczyn pytała o złoto-rudo-jasny kolor włosów... Znalazłam przed chwilą coś takiego. Może przyda się inspiracja dla kogoś...
Emma Watson.
Cudoo

Cytat:
Napisane przez Kamab Pokaż wiadomość
Ja właśnie dzisiaj byłam zobaczyć jak wygląda ten najjaśniejszy pharmaceris F i dla mnie też jest za ciemny dodatkowo wydaje mi się że wpada za bardzo w różowy. Już chyba od miesiąc szukam jakiegoś fajnego, jasnego podkładu a tu nic
To tak jak ja..
I ciągle smaruje się tym za ciemnym co mam, rozjaśniam go zielonym korektorem..

Dziś byłam w drogerii i porównywałam Ivory do Buff, wydaje mi sie, że ivory będzie lekko za różowy dla mnie, mam odcień skóry bardziej jak Buff, ale chyba jaśniejszy ciut:/
Niestety próbek oczywiście nie mają...
Pomijam to, że babka prponowała mi wziąć jeszcze ciemniejszy (jakiś 3 czy 4 z rzędu), posmarowac się samoopalaczem(nawet przepowiedziała nazwę jakiegoś 'bombowego') i wyglądać ładniej i zdrowiej
Cytat:
Napisane przez black-bubu Pokaż wiadomość
właśnie są może na wątku zdjęcia tego Pharmacerisa ? A jak nie ma, może ktoś wkleić ten najjaśniejszy?
Tez bym prosiła....
Tylko, że jak on różowawy to nie dla mnie..
__________________
I'll kill Raszpla!!!
I swear, I'll kill her...


Zapuszczam:
włosy, paznokcie i biust.

Po prostu od urodzenia jestem chora na lenia
Wszystko co robię - robię tak od niechcenia...

Bo wolny czas to jest coś co lubie,
tych co pracują i się uczą nie rozumiem!
wsiowy_gupek jest offline Zgłoś do moderatora