Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Makeupowe porady i tricki 'profesjonalnej ekipy'
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-10-20, 18:41   #401
kolciag
Zakorzenienie
 
Avatar kolciag
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 743
GG do kolciag
Dot.: Makeupowe porady i tricki 'profesjonalnej ekipy'

Cytat:
Napisane przez Yola Pokaż wiadomość
a przede wszystkim wizażystka maluje modelkę czyli dziewczynę która ma doświadczenie w pozowaniu i poza tą sesją zarabia na tym, jest plastyczna i ma talent. Zdjęcia robi fotograf czyli ktoś kto dysponuje studiem, lampami, potrafi zrobić dobre zdjęcie i po zapoznaniu się masz szanse żeby zrobić kiedyś z nim płatne zlecenie.
A nie biegamy z pędzelkami za ładnymi dziewczynkami i kolesiami z aparatem co chcą sobie popstrykać.
Jolu, święte słowa

Cytat:
Napisane przez goooosienka Pokaż wiadomość
A w szkole uczyli nas wręcz przeciwnie, że pierwsze min. 3 lata to praca z free i budowanie portfolio
Że co A kto ma to sponsorować

Ja wiem, że na początek żeby coś mieć, to kilka TFP warto zrobić, ale ja się tak w TFP wplątałam, że potem ciężko mi było z tego wyjść... w ogóle jak pisze Yola, dobrze walczyć od początku o sesje z fotografem, a nie kolesiem który ma aparat... ja też mam i nie raz robię lepsze zdjęcia od tych kolesi

Ja sporo mam sesji TFP których nigdy ludziom nie pokarzę, bo są fatalne i do niczego się nie nadają Także nie dajcie się dziewczyny robić w bambuko i wykorzystywać Walczcie o swoje
__________________
kolciag jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując