Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Makeupowe porady i tricki 'profesjonalnej ekipy'
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-10-20, 19:13   #409
panna mrau
Zakorzenienie
 
Avatar panna mrau
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 593
GG do panna mrau
Dot.: Makeupowe porady i tricki 'profesjonalnej ekipy'

Cytat:
Napisane przez goooosienka Pokaż wiadomość
A macie może jakieś rady jak przy mniejszych kosztach wyposażyć kuferek? Bo wiadomo że nie stać mnie na razie na Chanel, Dior, MAC itd
Mój kuferek sesyjny jest wyposażony 'po taniości' - podkład revlon colorstay 150 (przy wszystkich sesjach, które robiłam do tej pory go używałam - jeszcze nie był mi potrzebny inny kolor), jakieś dwa kobo ale są straszne, bo różowe więc muszę się ich pozbyć. Cienie - dwie większe palety Inglot (dziś mi się jeden cień pokruszył), dwie paletki Sleek, paletka coastal scents, kilka pojedynczych cieni sephory i revlon, do tego pigmenty z allegro i jakieś różnych firm (już nawet nie pamiętam). Tusz używam ten, który sama obecnie mam. Kredki Avon, Oriflame, Gosh, Inlot, Essence - co tam mi się pod rękę nawinie (ale uwielbiam kredki żelowe z avonu), usta - szminki głównie avon, revlon, błyszczyki avon lub essence. Aż wstyd to wszystko wypisywać, ale serio - latam na to TFP, więc nie chcę więcej inwestować w tej chwili.
Jak już mi się zdarzy jakaś klientka to mam poza tym jakieś pojedyncze kosmetyki MAC, Estee Lauder, YSL, kamulfaże i puder Kryolan - i wtedy głównie tym maluję (plus inglot, bo mi się naprawdę dobrze tymi cieniami ostatnio maluje).
panna mrau jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując