Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Makeupowe porady i tricki 'profesjonalnej ekipy'
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-10-20, 20:46   #412
swirrruska
Rozeznanie
 
Avatar swirrruska
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 670
Dot.: Makeupowe porady i tricki 'profesjonalnej ekipy'

Cytat:
Napisane przez tylkokasia Pokaż wiadomość
Trochę to dziwne co piszesz bo wychodzi na to że jak ktoś do Ciebie napisze (bo go zainteresują Twoje makijaże) o TFP to powinien zaproponować $ a jak Ty napiszesz do fotografa/modelki (bo podobają Ci się ich prace/uroda - przecież do kogoś kto Ci się nie widzi nie napiszesz) to powinno być za darmo


Tutaj akurat się zgadzam ze wszystkim


Co do TFP to ja teraz już raczej nie uczestniczę w takich projektach. Początkowo owszem bo chciałam nabrać praktyki i wprawy (tym bardziej że jestem samoukiem).
Chyba że trafia się interesujący mnie projekt z dobrym fotografem i ciekawą modelką i wszyscy działają TFP to mogę się zgodzić jak mam czas.
I wiem jedno jak mi się fotki/styl fotografa/modelki nie podoba to szkoda czasu bo nigdy nic fajnego z tego nie wychodzi
Kasiu chodzi mi o to, ze np. jak ja chce miec dana osobe w portfolio bo je urozmaici to proponuje makijaz za darmo, bo w tym momencie mi na tym zalezy. Jezeli natomiast do Ciebie pisze fotograf, to oznacza to, ze jemu zalezy na Twojej pracy.
Ostatnio mialam sesje baletowa i bardzo chcialam miec prawdziwe baletnice, wiec napisalam, razem z fotografem do dziewczyn, które wystepuja w Teatrze Wielkim i jakoś mi się nie widzi, ze mogłabym im napisac "zrobie Wam sesje - cena taka i taka", to ja sie do nich odzywam i w mi zalezy na tym projekcie, więc składam oferte darmowego makijazu, a czy im fotograf placi to juz akurat inna kwestia.

Ja nigdy nie doplace modelce za to, ze moge ja pomalowac...

A jeżeli już robię TFP to chciałabym wspolpracowac z dobrymi fotografami i modelkami, więc wole sobie ich sama wybrac (oczywiscie jezeli moje makijaze rowniez sie spodobaja i się zgodzą).
__________________

BLOG

o kosmetykach, makijażu i nie tylko

Edytowane przez swirrruska
Czas edycji: 2011-10-20 o 20:59
swirrruska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując