Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy wypadają jak głupie. Przetestowałam już większość polecanych kosmetyków :(
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-01-15, 19:20   #9
vanitty
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 18
Dot.: Włosy wypadają jak głupie. Przetestowałam już większość polecanych kosmetyków :

Cytat:
Napisane przez KONICZYNKA 47 Pokaż wiadomość
Herbata z rumianku.

A na poważnie, to ja nie rozumiem: włosy lecą od roku, a Ty zamiast zrobić kompleksowe badania krwi, poziomu hormonów, moczu, włosa ...itd. to faszerujesz się różnymi rzeczami zewnętrznie i wewnętrznie na chybił trafił
Tymczasem na te wszystkie środki wydałaś pewnie więcej niż wydałabyś na analizy w laboratoriach..... i efektu zero. Pytanie skąd forumowicze mają wiedzieć dlaczego ci wypadają włosy jak to Ty jesteś z nimi 24h na dobę i tego nie wiesz
Faszeruję się nimi bo robi to każda z nas po zobaczeniu, ze coś jest nie tak- zwykle sięga po internet i postanawia skorzystać z rad użytkowników. Właśnie dlatego. Nie mówię, że mają wiedzieć, być może ktoś miał coś podobnego i mogliby dać jakieś wskazówki.

Cytat:
Napisane przez joannajj Pokaż wiadomość
wizyta u dermatologa to nie majątek, czemu tak sie bronisz? sama wiesz ile przetestowalaś produktów i nic Ci nie pomogły.
Pójdę do dermatologa, nie martw się. Tylko, wiem jak to z nim jest. Ile razy byłam z jakimś problemem, czy to trądzik, czy może choroba skórna to powiem Ci, że więcej mi dają rady z samosi niż te jego.
vanitty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując