Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Stypendium socjalne i problem z ubezpieczeniem
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-11-05, 20:12   #24
pillu
Raczkowanie
 
Avatar pillu
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 76
Dot.: Stypendium socjalne i problem z ubezpieczeniem

Cytat:
Napisane przez lza_slonca Pokaż wiadomość
kręcisz za przeproszeniem jak cholera to w końcu mama czy tata Cię ubezpiecza...? Zdają sobie sprawę, że oboje odprowadzają za Ciebie składki czy prowadzisz gierkę typu " mama nie ma to od taty wezmę"
Jeśli chciały potwierdzenia to nie od dziś tylko za wcześniejszy okres i tego powinnaś się dowiedzieć bez kręcenia.
Odpowiedzialność karna jest bardzo ważną kwestia z której chyba nie każdy ma świadomość co mu grozi za kłamstwo...niczym nie płacenie mandatu przez 8 lat a potem szok bo komornik chce 10 razy tyle co było
Po prostu mama jest chora i nie wychodzi sama z domu, skoro teraz miałam możliwość jej pomóc i minęło jej pół roku "kary" wykreślenia z UP, to pojechałam z nią, żeby się zarejestrowała.
Składki odprowadza mój ojciec, poza tym to chyba żadna gierka, ze kiedy jeden rodzic nie miał ubezpieczenia, to musiałam siłą rzeczy korzystać ze zdrowotnego tego drugiego?
Chciały potwierdzenia za wcześniejszy okres, ale go nie dostaną, bo mama nie miała ubezpieczenia, więc musi napisać oświadczenie pisemne, że takiego nie miała. No i w żadnej sprawie nie kłamiemy, zamierzam przedstawić wszystko w dziekanacie tak jak jest, gdybym chciała robić ściemy, to nie zakładałabym wątku z zapytaniem.
pillu jest offline Zgłoś do moderatora