Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Trening odchudzający na siłowni
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-11-19, 17:07   #38
Figlak
Zadomowienie
 
Avatar Figlak
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 1 136
Dot.: Trening odchudzający na siłowni

Cytat:
Napisane przez Pani Krecik Pokaż wiadomość
Dziewczyny, takie głupie pytanie: czy osoby obługujące siłownie w trakcie mojej pierwszej wizyty oprowadzą mnie po wszystkich maszynach i pokażą jak na nich ćwiczyć jeśli poproszę? Boję się strasznie tej pierwszej wizyty
Mam zamiar robić plan pierwszy obwodowy
http://www.sfd.pl/ODCHUDZANIE_PORADN...A_-t92199.html

Co o nim myślicie?
Też kierowałam się tym planem idąc na siłownie i również obawiałam się pierwszego razu. Akurat trafiłam na dzień gdy trenera nie było i musiałam sama ze wszystkim się zapoznać, ale większość maszyn jest intuicyjna, dodatkowo na każdej są opisy ćwiczeń i rysunki które partie ciała są angażowane. Jedyne czego się obawiam to czy dane ćwiczenie wykonuję poprawnie, czy mam dobrą postawe itp.

Rzabba mam pytanie, Ty chyba najlepiej tutaj ogarniasz temat ćwiczeń. Jakie ćwiczenia na brzuch najlepiej robić? Lepiej brzuszki na ławeczce prostej czy skośnej? Jeśli tak to robić krótkie spęcia na skośnej z leżenia, czy lepiej siedząc i odchylać się w dół tak do połowy? Nie wiem czy rozumiesz co mam na myśli:/ Można też ćwiczyć na takiej ławeczce bokiem? Czy dobrze jest ćwiczyć na takich maszynach brzuch?

Czy duże prawdobobieństwo że ćwicząc co drugi dzień moje mięśnie na nogach będą spuchnięte? Pytam bo wybieram się na imprezę i zalezy mi aby nogi dobrze wyglądały. Jesli mięsnie puchną to ile czasu potrzeba aby wróciły do naturalnego kształtu?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg brzuch 2.jpg (23,4 KB, 13 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg brzuch 1.jpg (84,9 KB, 17 załadowań)
Figlak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując