Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXIV + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-12-06, 14:41   #3407
czarna kawa
Wtajemniczenie
 
Avatar czarna kawa
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 981
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXIV + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
jest
:cmok;
Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Ja trafiłam wczoraj po wizycie u gina, do ursynowskiego rosa i udało mi się zgarnąc złoty.
I matowy błyszczyk (toż to masło maślane jest)

Jest. Zgadzam się.
Kształt lepszy

I pokazuję złoty piaseczek. To białe chłodne złotko. Zakochałam się.
1 warstwa i schnie piorunem! Uwielbiam takie lakiery na expresowe mani. Gotowe w 5 minut a efekt zabójczy
Chyba właśnie nie jest

Dziękuję Jak podrosną, to jeszcze troszkę poprawię, kilka miejsc nadal nie jest idealnie.

Pięknie wygląda u ciebie! Widzę go w charakterze akcentu do czarnego lakieru Samego bym pewnie nie nosiła, za dużo błysku dla mnie.
Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
Ode mnie dziś water marble dawno nie robiłam i nasżło mnie jakiś czas temu. Żałuję że nie obfociłam obu dłoni, ale nie było jakoś okazji
Jak malinowa mamba
Cytat:
Napisane przez 74ines Pokaż wiadomość
I mniej świąteczne pazurki
Witaj, kotki są urocze.
Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość

Kochane żyjemy - ogródek zryty, grill poszedł się tranżolić, pół nocy nie spaliśmy - nawet rolety zewnętrzne nie pomogły- tak łupało w okna.
Mam urwanie dupy w pracy wpadnę wieczorem
Całe szczęście, że nic poważnego się nie stało
Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
Mikołajkowe
O, brokacik
Cytat:
Napisane przez cooone Pokaż wiadomość
Kieeeeeeerwa! ZDAŁAM!!! Jestę kierowcą!!!!!!!!!
Gratulacje!!!

Ten wiatr jest straszny. A akurat dzisiaj musiałam dożo chodzić, momentami mnie prawie z chodnika zwiewało. Nie mówiąc już o tym, że przewiewa przez wszystko, brrr...
__________________
czarna kawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując