Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-03-22, 16:56   #1581
agaszak
Zakorzenienie
 
Avatar agaszak
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 4 487
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Bry

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Bry, biedna

Aga, z tego co mi wiadomo, to trzeba warstwę matowego topu nałożyć na lakier, który robi smugi, potem warstwę normalnego topu i wtedy smugo znikają Chyba, że wydarzyło się coś o czymś nie wiem

Ciekawy kolor, paznokcie jak zawsze boskie
Już lepiej, co prawda po prochach ale zawsze

Aaaa że tak a ja byłam pewna że na mat trzeba malować a potem normalny top Dziękować


Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
Bry

lecz się!

ooo, ładny ale mam bardzo zbliżonego Rimmelka Pazurki świetne

Ja mam mani żelkowe, takie o Na blogu też jest.
Już lepiej
Dziękować
Oooo jaki cudny

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
nie, kup sobie kilka, nawet jak nie będziesz używać na dłonie to walniesz na pedi
dla mnie SH są za drogie, w promo można kupić, ale bez niet.. tym bardziej, że w większości to zwykłe kremy
nie, ale myślę, że przed kolejnym mani możesz je przeciągnąć pilniczkiem
Ok jeden kupię
Przelecę

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Mnie jeszcze zastanawia jak się sprawa ma z tym niby niezbędnym topem nawierzchniowym do tej serii

A propos Lovely Tym razem mam Butterfly Colors nr 3, ale uprzedzam, że nie udało mi się z niego wyciągnąć wszystkiego co w nim najlepsze :x Na żywo jest jakby cieplejszy i jeszcze bardziej słodkopierdzący. Ogólnie bezproblemowy - jedna warstwa na jednej warstwie bieli
Nie wzięłam Jednego Sh dostałam w spadku drugiego kupiłam i dokupię koralka choćby dla samego pędzelka i jednej warstwy. Nie czytałam na blogach jak to jest z tym topep- ciekawa jestem
Łoooooo ale daje i to jedna warstwa ale jak zwykle śliczności u Ciebie

[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;50756072]Hej! Kuruj się


Piękny kolor pazurki extra [/QUOTE]

Dziękuję

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
wydaje mi się, ze można się obejść bez niego, Aga go chyba nie ma ja byłam zaciekawiona samym topem, ale jak zobaczyłam cenę, to dziękuję
Poszukam czegoś o niem na blogach

Zrobiłam tuning
Mgiełciaaaa ten różowy co to wszystkie stempelki brudzi - Creatva nic a nic
Tadam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg WP_20150322_15_11_02_Pro.jpg (30,8 KB, 14 załadowań)
__________________
Zawsze wybieraj najtrudniejszą drogę. Tam nie ma konkurencji.
-Charles de Gaulle
9/2016
agaszak jest offline Zgłoś do moderatora