Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIX
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-01-30, 20:05   #1028
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIX

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Powiem Ci szczerze, że jakoś nawet uwagi na to nie zwróciłam . Mnie tam się mega podobaja, robię u tej dziewczyny od 4 lat, płacę 70 zł za zalożenie i mam żel plus hybryde, to nie są moje naturalne, a żeli sama se nie zrobię
No fakt z zelami może być problem, ale same hybrydy nie mogą być? Nie wiem może i się czepiam ale wg mnie jak się płaci to wszystko powinno być staranne, ale najważniejsze że tobie się podoba i Ci te nie dociagniecia nie przeszkadzają




Cytat:
Napisane przez Nikkolaa Pokaż wiadomość
Korinka chyba robi sama?
Co ile musisz robić paznokcie?

---------- Dopisano o 19:07 ---------- Poprzedni post napisano o 19:05 ----------



Jaka to pomadka?

korinka chyba hybrydy tylko robi, zresztą ja sobie też sama zaczynam robić :Ehem:




Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
Jakby ktoś się zastanawiał nad matową pomadką w płynie MACa z nowej kolekcji (Retro Matte Liquid Lipcolour), to stwierdzam, że bardzo fajna, ale dziwna formuła
https://www.douglas.pl/douglas/Makij...000077968.html

Mam Tailored to Tease, taki noszalny fiolet. Nigdy nie miałam takiego koloru, jest super.
Użyłam bonu, dostałam próbkę kremu do rąk Douglasa (hurrra).
Kusił mnie ten kolor właśnie ale jakoś nie lubię tej idei pomadek płynnych. Nie sięgam po to odruchowo poprostu mimo że zazwyczaj bardzo dobra jakość mają.









Cytat:
Napisane przez pin3ska Pokaż wiadomość
Ale ten ostatni na patyczki fajny Chyba tez zamówie, bo wkurza mnei ciągłe otwieranie pudełka.
Jeszcze na waciki podobny za mniej niż 5$ znalazłam, ale w sumie ja wolę te duże waciki to by mi się nie zmieściły.
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora