Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIX
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-01-30, 20:20   #1041
tenebra
Zakorzenienie
 
Avatar tenebra
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 795
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIX

ladypeterpan, dziękujemy bardzo! już sie nie mogę doczekać

korinka3, super denko moje przy twoim się chowa, tym bardziej, że moje to zbiorcze z nie wiadomo ilu miesięcy jutro się pochwalę


amyz, marthusia, annaszel, gratuluję zakupów i świetnych gratisów Zazdraszczam bardzo mocno

oliwia18, jesz moim zdaniem dobrze, nie ma co tam zmieniać. Jeśli waga ci się utrzymuje przy takiej diecie to pozostaje tylko dorzucenie aerobów. Nawet raz w tygodniu godzinka skakania na jakimś fitnesie zrobi różnicę (czy basenie, ale wtedy intensywne pływanie, a nie moczenie się ), ale najlepiej moim zdaniem chociaż te 2 razy w tygodniu chodzić. Dodatkowo na chudnięcie bardzo dobry jest podobno intensywny marsz, ponieważ wtedy utrzymuje się bicie serca w optymalnym dla chudnięcia tempie teraz jak się robi coraz cieplej warto np wysiąść z autobusu przystanek czy dwa wcześniej, a jeśli jeździsz autem to zawsze można zaparkować trochę dalej od celu

pin3ska, miałam podobne pudełeczko na patyczki z biedry i moim zdaniem strasznie nie wygodne, teraz leży gdzieś schowane w pudle, a wcześniej zamiast patyczków trzymałam tam jakieś inne pierdółki, bo mnie strasznie irytowało wyciąganie ich

Antymionka, patrz, a ja tą piankę i maskę w jednym uwielbiam jest mega wydajna i utrzymuje mi cerę bez ani jednego zaskórnika jak tylko jej przestanę używać to po kilku dniach mam zaskórniki na czole i brodzie ale ja mam cerę z tendencją do zapychania i bardziej w stronę tłustą niż suchą
__________________
Wizażowe mądrości:
- "To była logika kompletnie nielogiczna, jakaś matematyczna"

tenebra jest offline Zgłoś do moderatora