Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki M.A.C. cz.10
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-04-05, 12:16   #3595
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Nabyłam Nourishinga NC15 - na razie kolor idealny, modlę się abym nie zjasniała, bo juz nic jasniejszego nie kupię w macu
Z tego wszystkiego zapomniałam looknać na nowe kolekcje- własnie sobie przypomniałam, jak jzu w domu jestem
Ale moze to i lepiej, bo co, jakby mi sie spodobalo cos z rzeczy do ust?
Za to przygarnełam Oryginalną Too Faced

---------- Dopisano o 13:16 ---------- Poprzedni post napisano o 13:12 ----------

Cytat:
Napisane przez Loyd Pokaż wiadomość
Masz jasne włoski teraz?

---------- Dopisano o 13:04 ---------- Poprzedni post napisano o 13:00 ----------



Ja z Bobbikami się kocham , ale mysle ze wynika to w duzej mierze z tego ze one sa takie ...jak dla sucharkow tzn na mieszanej cerze slabo sie trzymaja, na suchej bardzo suchej wyglądaja ok....co mi sie wyswieci to mi skora wchlonie. Ten klasyczny to moj faworyt choc ostatnio czesciej po face and body siegam.. O kurcze to Ty chyba jasniejsza niz ja jestes ja mam ecrue ( tyci za ciemny, rozbielam go teraz) Bobbi Brown Porcelain / warm ivory , face and body c1 ( zima z bialym) lancome 005 .... Guerlain nie wynalazl niestety dla mnie koloru: prosi:
Już z jakis rok będzie, jakżem platynowa blondi

Fajnie Ci, mi kazdy jeden Bobikowy podkład cera odrzucała - kazdy wygaldał fatalnie

Rzeczywiście, minimalnie jestem jasniejsza O Guerlainie moge zapomnieć - wszystko za ciemne a tak mi pasuja jego podkłady i lipa
__________________

Live long and prosper
🖖🏻

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2016-04-05 o 12:21
Corii jest offline Zgłoś do moderatora