Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Uczulenie na hybrydę
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-01-20, 14:37   #427
kasiulk86
Raczkowanie
 
Avatar kasiulk86
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 94
Dot.: Uczulenie na hybryde

Cytat:
Napisane przez tardisgirl60 Pokaż wiadomość
To chyba już lepiej mieć alergie niż używać semilaca i czekać i za każdym razem malując paznokcie myśleć o tym czy to juz czy jeszcze mam czas. Chociaż ja szczerze przyznam że zanim mi się nie pojawiło to nawet nie wiedziałam o tym masowym uczuleniu wiec ja żyłam w błogiej niewiedzy. A że alergie miałam raczej lekka w porównaniu do innych to chyba jeszcze mi to wyjdzie na dobre
Mnie kiedyś uczuliły kosmetyki ziaja (seria liście manuki) i po prostu je odstawiłam. Napisałam do producenta, opisałam problem i odpisali mi, że faktycznie może wystąpić taka reakcja i zalecają używać innych kosmetyków ziaja (używam sporo kosmetyków tej marki, ale tylko przy tym jednym coś poszło u mnie nie tak). Potem czytałam, że z ta seria jest tak, że albo komuś w 100% pasuje albo w 100% nie pasuje.

Myślę, że z hybrydami (i wszystkimi innymi kosmetykami) też tak jest: nie są dla wszystkich. Jest tyle marek na rynku, że nikt nikogo nie zmusza do używania producenta X czy Y.

Po moim przypadku z kosmetykami ziaja nawet nie przyszło mi przez myśl żeby pisać w necie obraźliwe komentarze na temat firmy, ale widzę, że sporo dziewczyn ma inną taktykę ;p

Cytat:
Napisane przez tancereczka033
Ja mam tak samo, u mnie ta "opuchlizna" tak jakby zrobiła się trochę pod paznokciem. To taki bąbel, w którym była ropa. Smaruję to maścią sterydową. Dodam, że na tym paznokciu mam od 31 grudnia semilac 001, i na tym paznokciu malowałam sobie zdobienie jeszcze dwoma innymi kolorami i podczas robienia te wzorki nie utwardzałam do końca, bo nie chciało mi się aż tak długo czekać... pewnie to to spowodowało taką sytuację
Powinnaś jak najszybciej zdjąć hybrydę! Lepiej nie narażaj się na rozwój podrażnień, tylko wylecz paluchy jak najszybciej
__________________
Serialoholiczka
Butoholiczka

kasiulk86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując