Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-05-04, 06:54   #1196
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VI


Ale ten weekend szybko zleciał
Udało mi się złapać w Rossie żel do brwi L'Oreala (super jest ) i nowy tusz Maybelline
W D. przecenili żelkowe cienie Estee mam nadzieję, że się nie skuszę postanowiłam zbierać na wakacje, więc mam zamiar trzymać się z daleka od wszelkich zamówień

---------- Dopisano o 07:44 ---------- Poprzedni post napisano o 07:31 ----------

Cytat:
Napisane przez dzolinadzolina Pokaż wiadomość
Załącznik 5970779
Byłam w stacjonarnym D i zgrzeszylam 35 złotych
mam ten zestaw tuszu jeszcze nie używałam, ale bronzer i pędzelek są super

---------- Dopisano o 07:46 ---------- Poprzedni post napisano o 07:44 ----------

Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość
maarthusia jesteś genialna!!!!!!!


---------- Dopisano o 07:47 ---------- Poprzedni post napisano o 07:46 ----------

Cytat:
Napisane przez angelikaw Pokaż wiadomość
W sklepie L'occitane do 31 maja (lub do wyczerpania zapasów) gratis kosmetyczka z miniaturami PEONIA do zakupów pow. 239 zł
Kod: PEONIA1
Śliczna ta kosmetyczka ale próg za wysoki

---------- Dopisano o 07:49 ---------- Poprzedni post napisano o 07:47 ----------

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Sponsorem majowej oferty w D jest chyba Clarins
szkoda, że nie ma prezentów Clarinsowych

---------- Dopisano o 07:50 ---------- Poprzedni post napisano o 07:49 ----------

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Ojj konwalii, gardenii czy jaśminu szczególnie tego indolowego unikam w perfumach jak ognia . Ale może poszukaj tutaj http://www.fragrantica.pl/nuty/Konwalia-109.html


Tak w ogóle to wczoraj prawie do północy wystawiałam aukcje na allegro . Masakra . Wszystkie próbki powywalałam z kartonów dzień wcześniej i uporządkowałam co na sprzedaż, a co nie .
Ale kolekcja

---------- Dopisano o 07:50 ---------- Poprzedni post napisano o 07:50 ----------

Cytat:
Napisane przez poison0123 Pokaż wiadomość
Strzelilam sweet focie moim lolitkom
Śliczne te flakoniki miałam wszystkie Lolitki, ale zapachy nie dla mnie poleciały dalej

---------- Dopisano o 07:52 ---------- Poprzedni post napisano o 07:50 ----------

Cytat:
Napisane przez alttari Pokaż wiadomość
Dobra zamowilam lolitke na e glamur a tak wogole to ja kocham anioły i demony Givenchy te różowe a wczoraj w rossku kupilam cienie bourjois smoky stories kolor 02 over rose całkiem fajne juz sie malowalam dwa tusze loreal volume million lashes so couture i max factor masterpiece transform oba bardzo do siebie podobne na moich rzesach i rimmel scandaleyes jumbo liquid eye liner i tu porażka do bani
Ja uwielbiam Anioły i demony Givenchy, ale te klasyczne

---------- Dopisano o 07:54 ---------- Poprzedni post napisano o 07:52 ----------

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Nie zamawiam D, jestem silna... po co mi kolejna próbka, próbki ... muszę być twarda trzeba zbierać na wakacje ...
Ja też zbieram na wakacje możemy się wspierać w odwykowaniu
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora