Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-08-11, 13:28   #3673
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez karmik Pokaż wiadomość
Co do pielegnacji to komsetki z wyzszych polek raczej nie zapychaja.Ja uzywam filtrow Hery i choc sa pielegnacyjne nic zlego sie z cera nie dzieje.Bardzo lubie serie flawless z sum i koncentrat secret repair tylko jest on tresciwy i to juz dla tych co chca wygladzic zmarszczki.Musze tez przyznac ze ostatnio uzylam probki Skin79 zoltej i tez dobrze lezal na skorze i nie zapchal.Trzeba probowac.

Wysłane z mojego HTC Desire 620G dual sim przy użyciu Tapatalka
Dla mnie pytanie o zapychanie jest bezsensowne. Niejedna blogerka próbuje w tym temacie edukować, ale jak grochem o ścianę. Nie da się przetłumaczyć, że to bardzo osobnicza kwestia, że pogorszenie cery wcale nie musi być następstwem kosmetyków, że czym innym jest komedogenność, a czym innym aknegenność i wreszcie, że zapychać może kombinacja składników, a nie jakiś jeden składnik.

Mnie już nawet składy kosmetyków przestały aż tak interesować, bo są inne czynniki, które decydują o tym, jak się dany kosmetyk u mnie sprawdzi.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując