Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-05-31, 11:14   #3355
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez karmik Pokaż wiadomość
Ja również szukam takiego produktu.Miałam kiedyś próbkę azjatyckiego peelingu działającego na zasadzie cellulozy, pod wpływem wody robiły się takie glutki które oczyszczały skórę(wiem łopatologiczne tłumaczenie) . Do tej pory używałam enzymatycznego z ziołami z Organique ale jest mocny,a ja szukam czegoś do codziennego czy co dwa dni stosowania . Dziewczyny a jaką pielęgnację stosujecie latem? Moja skóra w tym okresie idzie w kierunku tłustej,świeci się po godzinie.Szukam czegoś lekkiego pod filtr i bb , może jakiś krem wodny polecicie? Jestem bardzo ciekawa jakie bb stosujecie latem?
Miałaś kiedyś maskę owsianą The Body Shop? Ona jest do suchej skóry, dlatego jej jeszcze do tej pory nie kupiłam.

Ja mam tłustą cerę cały rok, więc mogę się wypowiedzieć na temat jej pielęgnacji. Obecnie pod filtr Kose lub Biorę używam: toner Missha Super Aqua, serum + emulsja + krem wodny Green Tea Fresh Imnisfree, serum Hanyul Optimizing.
Nie używam BB, więc nie mam pojęcia jak to się zgrywa, z filtrem w każdym razie super.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując