Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Manicure hybrydowy ?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-03-01, 14:08   #866
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Cytat:
Napisane przez kate_banachowicz Pokaż wiadomość
Poszłam do salonu (MANIPEDI galeria krakowska i galeria kazimierz w krakowie) wykonać manicure hybrydowy. Pani zapewniała mnie że będzie się trzymał na paznokciach nawet do trzech tygodni, że jest to metoda nieinwazyjna, bezpieczna, trwała. A tym czasem po 4 dniach zaczęły mi się łamać paznokcie pod lakierem a gdy się złamał również lakier postanowiłam zmyć to dziadostwo. To co zobaczyłam po zdjęciu tego lakieru przeraziło mnie. Praktycznie nie mam już paznokci, są w gorszym stanie niż wtedy kiedy obgryzałam paznokcie. Razem z lakierem odchodziła mi moja naturalna płytka a to co zostało nie mogło się utrzymać w pionie, musiałam je ściąć do do opuszków i ratować odżywką z jedwabiem i utwardzaczem żeby to jako tako wyglądało. Zawiodłam się na całej lini. Nie wiem co poszło źle czy moje paznokcie się do tego nie nadają czy manicure był źle wykonany ale chyba skłaniam się ku temu drugiemu. Nikomu tego nie polecam.
...
w jakiej kondycji były Twoje naturalne paznokcie przed zabiegiem? czy w trakcie zabiegu była jakos matowiona/piłowana powierzchnia paznokci? czy pamiętasz może jakiej firmy była to hybryda?
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora