Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część V.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-02-04, 12:01   #4277
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część V.

Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
To ja też przedstawiam moje skromne zbiory....
Nie zrobiłam lakierów do paznokci, bo to cała armia jest... (!)

1. korektor, kamuflarze, bazy, podkłady, pudry, róż, bronzer
2. tusze do rzęs
3. cienie do powiek, kredki, eyeliner, pędzle. (od razu piszę - ta paletka to Ruby Rose )
4. pomadki, błyszczyki, konturówki
5. zapachy

W razie pytań - zapraszam
Bardzo sympatyczny zbiór Z tego co widzę to niektóre z Twoich kosmetyków też już kiedyś miałam

Cytat:
Napisane przez Herbatka z Miodem Pokaż wiadomość
Dziewczyny, niektóre zbiory są tak imponujące, że dech w piersiach zapiera
Ja też mam troszkę kosmetyków (chyba dziś wieczorkiem wstawię swój zbiór- ostrzegam, bardzo skromny ) i tak się zastanawiam-czy używacie wszystkich, czy niektóre po prostu leżą na boku? Ja tak niestety mam, kupuję, a potem nie używam :/

No i pomimo swoich dwudziestukilku lat, maluję się bardzo delikatnie, nawet przy większych wyjściach, gdyż w mocniejszym makijażu czuję się jakoś tak...ostro :/ Ale podczytuję Was od dawna i myślę, że wiele rzeczy się nauczę
Mój zbiór zalicza się chyba do tych średnich, używam wszystkich kosmetyków - oczywiście nie codziennie Dopasowuję sobie makijaż do okazji, kolory cieni do różu lub rozświetlacza. Musze przyznać że raczej wszystkiego używam. U mnie jest tylko 1 podkład (czekam na maleństwa mineralne z EDM), 2 tusze, mam sporo błyszczyków bo to mój ulubiony kosmetyk. I tyle
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora