Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Filtry mineralne dla cery naczynkowej / wrażliwej
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-03-03, 10:10   #1
eternalvoyageur
Wtajemniczenie
 
Avatar eternalvoyageur
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Augsburg (Niemcy)
Wiadomości: 2 657
Lightbulb

Filtry mineralne dla cery naczynkowej / wrażliwej


Czesc ! Poszukuje wlasnie takich filtrow...
i jest ich jak na lekarstwo
a ja chciala bym jeszcze taki co sie nie bieli, ale moze jestem zbyt wymagajaca.

Wiec zakladam ten watek bysmy mogly zglaszac takie filtry, i o nich podyskutowac.

Filtrom chemicznym mowie nie, naczytalam sie juz wystarczajaco o nich i nie chce uzywac czegos co przenika przez skore do organizmu, wplywa na moje hormony i moze powodowac raka.

Niestety duza ilosc filtrow chemicznych ma alkohol... wiec zostaje mi dosyc maly wybor.

Sa biale Avenki, Mustela, Dr Hauschka ... i cos jeszcze ?


A co myslicie o Eucerin 50+
Pisze ze jest wolny od perfum i farb, i chroni przeciw 90% UVA wg standartu Australijskiego ?


Sklad wyglada tak:
Tinosorb S; Water; Butilenglicol Dicaprilato / Dicaprato; Etilhexil Metoxicinamato; Glycerine; Titanium Dioxide; Etilhexil Trizona; Etilhexiloxifenol Bis-Methoxyphenyl Triazina; Fenilbencimidazol Sulfonato Sodium; Alcohol Cetílico; Alcohol Cetearpilico; C18-36 Acid Triglicérido; Gliceryl stearate SE ; Cocoglicéridos Hydrogenated; Tocopherol acetate; RRP Hexadeceno Copolymer; Phenoxyethanol; Goma Xantán; PEG 40; Oil Ricino; DMDM Hidantoína; EDTA Trisódico; Cetearil Sodium sulfate; Trimetoxicaprililsilano.
(Niestety po hiszpansku)

Po niemiecku:
Aqua • Butylene Glycol Dicaprylate/Dicaprate • Ethylhexyl Methoxycinnamate • Glycerin • Titanium Dioxide • Ethylhexyl Triazone • Bis-Ethylhexyloxyphenol Methoxyphenyl Triazine • Cyclomethicone • Diethylhexyl Butamido Triazone • Sodium Phenylbenzimidazole Sulfonate • Cetyl Alcohol • Cetearyl Alcohol • C18-36 Acid Triglyceride • Glyceryl Stearate SE • Hydrogenated Coco-Glycerides • Tocopheryl Acetate • VP/Hexadecene Copolymer • Phenoxyethanol • Xanthan Gum • PEG-40 Castor Oil • DMDM Hydantoin • Trisodium EDTA • Sodium Cetearyl Sulfate • Trimethoxycaprylylsilane • BHT
__________________
eternalvoyageur jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując