Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - jaki gabinet kosmetyczny?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2005-09-13, 10:38   #10
S-K
Raczkowanie
 
Avatar S-K
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 41
Dot.: jaki gabinet kosmetyczny?

Sinsinny, moje poszukiwania narazie idą średnio, bo jak widać zero jakichkolwiek postów :-( Ale myślę, że wybiorę się do Mimozy na Gołębią zrobić rozeznanie, wypytać o wszystko i zdobyć cennik. To samo zrobię w Instytucie Marionnaud na Szpitalnej i jeszcze w innym miejscu - moim wczorajszym, zupełnie przypadkowym odkryciu - mianowicie na ul. Św. Jana 20 Instytut Guerlain i La Colline. Mam cennik, no cóż, pozostawię to lepiej bez komentarza, ale jak przyoszczędzę to zaglądnę tam na rozeznanie i może zabieg oczyszczająco-regulujący albo matująco-regulujący, bo takie miejsca jak Instytut Guerlain (ta nazwa mówi sama za siebie) budzą we mnie zaufanie, więc może się zdecyduję. Po cichu liczę, że prawie 300zł za zabieg da spektakularne efekty i co ważne - w miarę długotrwałe, bo informacje o tym, że np. kawitacja wystarcza na 2 tyg (!!), a zabieg też kosztuje ponad 100zł sprawiają, że myślę sobie, że te trzy stówy nie będą aż takim tsunami wypłukującym mój portfel, bo pójdę raz i efekt będzie super, a nie będę tracić tyle czasu biegając często do kosmetyczki - no ale jak piszę, to tylko moje skromne przypuszczenia, bo nie mam pojęcia o zabiegach w tych miejscach, stąd ten wątek, ale jak narazie brak pomocy od doświadczonych wizażanek :-(
S-K jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując