Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - jaki gabinet kosmetyczny?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2005-09-15, 22:23   #13
S-K
Raczkowanie
 
Avatar S-K
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 41
Dot.: jaki gabinet kosmetyczny?

Mam przed sobą cenniki salonu La Colline + Guerlain (Beauty Boutique) na ul. Św. Jana i cennik Instytutu Marionnaud na ul. Szpitalnej. Oba miejsca zrobiły na mnie dobre wrażenie, w końcu to raczej luksusowe salony, nie da się ukryć. Po dokładnym przeglądnięciu ofert myślę, że moim aktualnym typem byłby Marionnaud, ponieważ oferta jest meeeeega wielka a ceny mniejsze nawet o 20zł w przypadku zabiegów na produktach Guerlain. Nie sądzę, żeby zabiegi znacznie się różniły, bo nawet nazwane są podobnie lub tak samo, a cena 20zł niższa to jednak coś. Salon na Św. Jana ma stronę www.beautyboutique.pl i na niej jest odsyłacz na stronę La Colline, gdzie są podane ceny zabiegów.

Sinsinny,
co do zabiegów oczyszczających: na św. Jana jest zabieg La Colline regulująco-oczyszczający w cenie 250zł (półzabieg 180zł) a z Guerlain matująco-regulujący za 270zł (półzabieg 190zł). W Marionnaud tenże zabieg Guerlain kosztuje 240zł (180zł półzabieg), oczyszczanie (przypuszczam, że klasyczne) kosztuje 160zł. Poza tym w Marionnaud jest więcej możliwości zabiegów oczyszczających tj. Orlane 140zł, oczyszczanie za 80zł ( w serii po 60zł) - na trądzik, skazy, przebarwienia.

Jutro może uda mi się podejść do Mimozy a potem będę się intensywnie głowić, dokąd się wybrać, żeby się nie zrujnować a uzyskać zamierzony cel - ładną buźkę
S-K jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując