Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - herbatka powiększająca piersi???---proszę o opinię lekarza i wizażanki
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-05-18, 20:16   #8
online24
Przyczajenie
 
Avatar online24
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 6
Thumbs up Dot.: herbatka powiększająca piersi???---proszę o opinię lekarza i wizażanki

ja spotkalam się z roznymi opinaiami na temat tej kuracji z allegro , negatywnymi i pozytywnymi (pol na pol). Te negatywne opinie byly raczej od osob ktore po miesiacu spodziewaly sie ogromnej zmiany , nie widzialy efektow i napisaly mi, ze to strata pieniędzy. Pozytywne natomiast byly od osob, ktore kuracje stosowaly ok.2-3 miesiecy i zauwazyly rezultaty. Myslę, że kuracja ta daje szansę na powiększenie piersi - dostarcza estrogenów roslinnych, reguluje też pewnie wydzielanie własnych hormonów. Nie jest to kuracja szybka - podobnie jak leki homeopatyczne efekty przychodza dopiero po pewnym czasie - podejrzewam, że po 3 - 4 miesiacach można w ogóle cos powiedzieć o skutecznosci. Dawka preparatu jest przecież minimalna - herbatka na noc - w porównaniu z innymi produktami, do których zaleca się np.przyjmowanie 6 tabletek dziennie. Poza tym sa inne warunki, które musza być spełnione - odstawienie używek (kawa) , odpowiednia dieta, ćwiczenia.... myslę,że trzeba uzbroic sie w cierpliwosc i czekac na efekty
ja pije te zioła dopiero 2 tydzien, alę widzę, że kondycja mojego biustu sie poprawia, są jedrniejsze - jestem juz bardzo ciekawa jakie będą za 11 miesięcy
pozdrawiam
online24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując