Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Rossmann
Wątek: Rossmann
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-10-29, 13:33   #1707
Provocateur
Rozeznanie
 
Avatar Provocateur
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 703
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez Vegusia Pokaż wiadomość
Serdecznie proponuję rozejrzeć się za serią Alterra, bo u nas jest tylko pomadka. To seria naturalnych kosmetyków (jeśli o jakichś można tak w ogóle powiedzieć ) bez konwencjonalnych konserwantów. Warto popatrzeć na składy.
Mam pomadkę, masz rację, zobacze co tam maja z niej ciekawego, zreszta najpierw popatrze w ogole na stronce niemieckiego Rossmanna, tylko ze jezyka za bardzo nie znam

Weszłam na stronę i znalazłam kolorówke Alterry, tusze do rzęs itp. ciekawa jestem czy ich sklady tez sa przyjazne, pozwole sobie wkleic sklad Alterra concealer(korektor):

Aqua (Water), Elaeis Guineensis (Palm) Oil*, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil*, Glycine Soja (Soybean) Oil*, Glyceryl Oleate Citrate, Silica, Palmitic Acid, Stearic Acid, Glycerin, Cetearyl Alcohol, Theobroma Cacao (Cocoa) Seed Butter, Parfum (Essential Oils), Caprylic/ Capric Triglyceride, Magnesium Aluminum Silicate, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil*, Xanthan Gum, Hydrolyzed Silk, Calendula Officinalis Flower Extract*, Sodium Citrate, Citric Acid, Mica, Tocopherol, Limonene, Linalool, CI 77891, CI 77491, CI 77492, CI 77499, CI 75470

Nie wiem czy to dobry watek, ale moze sklad jest dobry i "biochemiczny"
__________________

Edytowane przez Provocateur
Czas edycji: 2009-10-29 o 13:42
Provocateur jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując