Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-02-19, 08:36   #3141
Cogata
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 812
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. III

Cytat:
Napisane przez dolce&gabbana Pokaż wiadomość
Mam pytanie do posiadaczek: Eveline, Hydra Extreme 3D Spa!, Intensywnie nawilżający balsam do ciała 24 h -> KWC
W moim są takie drobinki, a la kryształki cukru, nie jest ich dużo, ale jednak mnie denerwują przy smarowaniu. Data ważności jest w porządku. Czy Wasze balsamy też je posiadają, czy tylko z moim jest coś nie tak?


Dzięki
miałam go jakiś czas temu, też miał drobinki więc spokojnie chyba,że obydwie trafiłyśmy na jakąś wadliwą serie

Integirlaż się chyba też skuszę na ten szampon, skoro odżywił. a jak z elektryzowaniem się włosów, po nim? i nawilżeniem?

obecnie mam Syoss'a, ale włosy mam po nim tak na elektryzowane, że coś potwornego i za szczególnie nie pachnie:/ przed Syossem miałam Clear do włosów zniszczonych i farbowanych, ok. nie wysuszył, wygładził, ale aż za bardzo nawilżył. wcześniej używałam tylko i wyłącznie Elseve i nigdy nie miałam problemu z przetłuszczaniem się włosów, po Clearze od razu :|


Cogata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując