Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Brąz ZIMNY czy POPIELATY. część II - wątek zbiorczy.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-04-01, 18:58   #416
zyta82
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 755
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY....czescII -wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
2 lub P to perla, opal i fiolet zarazem najczesciej.
czasem fiolet jest oddzielony jako v. wtedy p- oznacza perle niebieska.
tak jak popiel czyli 1- niektore firmy uznaja ze ma barwnik szary, inne ze zielony a jeszcze inne niebieski.
zaleznie od firmy.
sama farba 8.0 z mixem to nie to samo co np. 8.2
zawsze mozna kupic farbe 8.1 i 8.2 pol na pol i dodac mixa- wtedy bedzie jeszcze mrozniej
mixy do wszystkich kolorow sa jednakowe- rozni sie tylko ilosc cm ktore dodajemy, chyba ze jakis producent zaleca inaczej.
Ooooo! takiej konkretnej odpowiedzi oczekiwałam. Aż na sam widok tej mieszanki i się robi ziiimnoo! brrrr! Dziękuję

Cytat:
Napisane przez FryzjerstwoMojaPasja Pokaż wiadomość
To jest racja, pewnie chodzi Nam o to samo ale każda chce udowodnić swoją rację, tak to jest
jak dwie fryzjerki się spotkają pewnie na żywo byśmy się dogadały, ja się przez forum nie umiem dogadać, szybko się denerwuję, mam charakter dosyć... buntowniczy, a najbardziej mnie denerwuje kiedy ktoś mi napisze, że nie mam wiedzy zawsze dbałam o to, aby uczyć się jak najlepiej i być jak najlepszą fryzjerką, dlatego takie uwagi działają na mnie jak płachta na byka.. :P tym bardziej, kiedy ktoś mnie nie zna ale najwazniejsze, że się 'dogadałysmy', nie ma co się kłócić o głupoty! chciałam tylko sprostować, koniec offtopu.

co do tego zimnego brązu, Artego teraz wprowadziło 'chłodne' brązy, moim zdaniem koło chłodnych to nie leżało :P na szczęście lepiej mi w ciepłych, jednak klientki się irytują strasznie...
No właśnie z tych nazw to całe zamieszanie. Ja właśnie należe do takich klientek co chcą chłód"popiel"na głowie a wychodzę z ciepłym czymś i wcale do śmiechu mi nie jest, ale dobrze, że dziewczynki jesteście.


To jeszcze ma pytanie, czy taka popiel jak mają gwiazdy np Katarzyna Sowińska jest trwałą, co to za kolor i czy wypłukuje się na rudo?

Edytowane przez zyta82
Czas edycji: 2012-10-08 o 19:46
zyta82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując