Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Sierpniowe Panny Młode cz.III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-05-28, 21:47   #280
Almariel
Zakorzenienie
 
Avatar Almariel
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 8 992
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.III

Cytat:
Napisane przez Karenw Pokaż wiadomość
To ja w sukni. Nie pomogłyście mi z butami ale widze że większość ma pełne.
Ładnie wyglądasz w sukience A co do butów, to ja mam z odkrytym palcem. Dużo mi palców nie widac, tak że będę miała pończochy, takie ciueniutkie 8 den białe.

Cytat:
Napisane przez Karenw Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a w kościele podczas zakładania obrączek to będziecie zakładały na pierścionek zaręczynowy czy przed ślubem przekładacie go na drugą rękę? no i jakie macie pomysły na te wszystkie przesądy typu "coś niebieskiego, starego, pożyczonego" Niebieska to wiem że zazwyczaj podwiążka, nowa to suknia i wszystkie inne tego typu dodatki ... a coś pożyczonego i starego?
Ja z tych przesądów to będę miała tylko niebieską podwiązkę. A pierścionek noszę od początku na lewej rece, bo tak mi wygodnie, więc nie bede miała problemu.

Cytat:
Napisane przez gwiazdeczka26 Pokaż wiadomość

A kiedy goscie szukaja swoich miejsc przy stolach??Zaraz po tym szampanie tak???
Tzn. dokładnie to jeszcze po wejściu do sali i powitaniu Młodych chlebem i solą goście składają zyczenia, potem jest sto lat i szampan, rzucanie kieliszków, a potem wszyscy siadają do stołów.

Cytat:
Napisane przez paula54 Pokaż wiadomość

A jeszcze tak już na dobranoc ten wierszyk mojego Profesora z dziś. Całkiem przydatny :P
Ryby, drób i cielęcina lubią tylko białe wina.
Zaś pod woły, sarny, wieprze jest czerwone wino lepsze,
Ciasta, frukty i łakotki lubią wina bukiet słodki
a szampana wie i kiep można zawsze: po i przed!

ps. zmieniacie nazwisko po ślubie na mężowe? czy zostawiacie wasze?
Dobranoc!
Fajowy wierszyk, muszę sobie zapisac hehe A co do nazwiska to zmieniam na nazwisko TŻ .
Almariel jest offline Zgłoś do moderatora