Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - 17. Chorobowy
Wątek: 17. Chorobowy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-01-15, 19:07   #39
Jeanne90
Zakorzenienie
 
Avatar Jeanne90
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 842
Dot.: 17. Chorobowy

Cytat:
Napisane przez Kicia_Wampirzyca Pokaż wiadomość
Jeanne podoba mi się ten makijaż i nie uważam, że jest nudny.
Nie zawsze makijaże niekolorowe, bardziej stonowane muszą powiewać nudą. Twój makijaż jest elegancki i subtelny.
Mój monitor oddaje kolory makijażu, bo widzę zieleń, grafit, szarość i czerń.
Może nie są one bardzo widoczne, ale potrafię się ich doszukać na zdjęciach.
Jeżeli chodzi o zastrzeżenia to, nie podoba mi się zaznaczenie policzków, za bardzo pociągnęłaś róż w dół. Zresztą Daisy wszystko Ci ładnie wypisała
Jeszcze podkreśliłabym troszkę brwi na Twoim miejscu. Polecam paletkę cieni do brwi Essence. Daje bardzo naturalny efekt.
Ogólnie makijaż mi się podoba, bo masz swój styl cieniowania i jest super
Zdrowiej szybko żeby zrobić furorę na studniówce
Dziękuję bardzo Co do brwi - były naprawdę mocno podkreślone czarną kredką, po prostu na zdjęciach tego nie widać. Mocniej nie mogę ich już podkreślać, bo wyglądałabym groteskowo Z różem będę ćwiczyć

Cytat:
Napisane przez _Ewelka___ Pokaż wiadomość
Mi tez sie bardzo podoba i widze granat, nawet troszke tej zieleni w kaciki i pieknie to wyglada z Twoja teczowka

A ja tez mam problem z wyciaganiem cieni, wyciagam je naprawde wysoko ale duzo mi brakuje do wyciagania jakie robia dziewczyny na MM
pamietam jak kiedys tak fioletem sie pieknie wymalowalam to ktos spytal czy na studniowke ide? a to byl zwykly dzien i od tamtej pory jak wyciagam cien to niestety tylko na wieczor bo niektorzy sie gapia jakbym z balu sie wyrwala :P


tez mam problem z modelowaniem mojej okraglej buzi, i przy okazji podglądujac Ciebie moze i ja sie naucze.

Ładnie
Dziękuję Co do modelowania to w takim razie obie musimy się nauczyć, Daisy dała mi kilka wskazówek i mam zamiar wprowadzić je w życie

Cytat:
Napisane przez Candy Killer Pokaż wiadomość
Jeanne...niczego nie uzywam..robie na mokro kreski
Też myślałam, żeby robić je samą wodą, chętnie bym spróbowała, ale nie mam pędzla do eyelinera

Cytat:
Napisane przez LifeIsSoSad Pokaż wiadomość
A ja mam pytanie do Jeanne może troche głupie ale musze wiedziec
jesteś w moim wieku ja też bardzo lubie sie malowac i sporo eksperymentuje, koleżanki nie raz ohaja i ahają jaki to mam śliczny makijaz i czasem prosza mnie o zrobienie im makijażu przed impreza. ale Tobie malowanie wychodzi dużo dużo lepiej niż mnie jak na 18 lat naprawde świetna jestes chcialam zapytac, czy uczyłas sie sama, tzn malowałas, malowalas i w końcu doszlas do takiej wprawy czy moze ktos Cię uczył, siostra, mama, koleżanka ? albo jakies ksiązki, czy inne poradniki ? czy tak po prostu, metoda eksperymentow, prób i błędów?
Dziękuję za wszystkie miłe słowa Nauczyłam się wszystkiego sama metodą prób i błędów - malowałam, zmywałam, malowałam, zmywałam i tak w kółko (aż się nabawiłam uczulenia na powiece) Nie czytałam żadnych poradników, ale patrzyłam na makijaże dziewczyn na MM; przede wszystkim zafascynowała mnie AgaBil, która jest moim zdaniem największym talentem, jaki kiedykolwiek pojawił sie na Wizażu. Poznałam kilka podstawowych zasad, a metodę cieniowania i rozcierania opracowałam i opanowałam sama Niestety najlepiej wychodzi mi malowanie własnej siebie, innych maluje mi się trochę gorzej, ale właśnie będę miała okazję pomalować koleżankę i zobaczymy, jak to wyjdzie
__________________
Jeanne90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując