Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wczorajszy z wizyty u Przyjaciółki
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-02-05, 21:34   #36
Basia8212
Wtajemniczenie
 
Avatar Basia8212
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 2 643
Dot.: Wczorajszy z wizyty u Przyjaciółki

Cytat:
Napisane przez Linka25 Pokaż wiadomość
Zgadzam się całkowicie. Takie połączenie kolorów kojarzy mi sie z latami 80-tymi
Oczy super.
Bardzo się cieszę, że taki pozytywny odbiór oczek

Cytat:
Napisane przez Jakkolwiek Pokaż wiadomość
Zmyliła mnie ta 'wizyta u przyjaciółki'
Bo dziwny tytuł nadałam, ale nie miałam pomysłu więc jest jaki jest

Cytat:
Napisane przez northwestpassage Pokaż wiadomość
Jest fantastycznie Basieńko! kolorki idealnie pasują, ślicznie podkreslają Twoją urode, tak wesolutko i wdzięcznie

ps. a jakich numerków Heana użyłaś? i w ktorej częsci oczka są widoczne? ostatnio sie poprzezucałam na polskie kosmetyki i czaje sie na jakies ładniutkie
Pięknie dziękuję

A teraz co do cieni....Hean jest mało znaną firmą,ma dośc tanie kosmetyki ale według mnie są bardzo fajne.Miałam okazje wypróbowac sporo bo 3 razy wygrałam zestaw kosmetyków w konkursie za makijaż.Polecam cienie,kolory są bardzo fajne i długo się utrzymują na moich powiekach,jesli lubisz błyszczace tak jak ja to polecam tym bardziej.Moje ulubione dwa tria Hean Mega Colour nr 312 to trio brązów i złota, a drugie to nr 324 turkus,morski i zieleń.Cienie ok. 7 zł wiec tym bardziej warto spróbowac,nie osypują mi się.Polecam tez podkład matujący i bazę silikonową do twarzy,błyszczyk o zapachu arbuza,mniam mniam,superrrr A kolorek jaki użyłam to na fotce zobacz,uzyłam go przy zewnętrznych( górna),tylko roztarty z fioletem lekko i wewnętrznych kącikach( dolna powieka).

Cytat:
Napisane przez maja55 Pokaż wiadomość
Aj, jak kolorowo I pięknie.
Cudne oczy, nie tylko technicznie, ale tez kolorystycznie bardzo ciekawo Piękne usta (zazdroszczę Ci pełnych warg, bo sama mam marne).
Jednak połączenie tych cukierkowych ust z oczami jest dla mnie zbyt przesadzone. Do tych cudnych oczek pozostawiłabym usta mniej błyszczące, mniej perłowe i zgasiłabym ten róż.

Usta bym tak pomalowała do jakiś szarości na powiekach
Śliczne dzięki za komentarz i za radę Lubię róż i najchętniej wszędzie bym go wcisnęła Pozdrawiam!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg mac.jpg (20,9 KB, 5 załadowań)
__________________
Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie...
Kosmetologia i wizaż - moje życiowe pasje Blog
Basia8212 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując