Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pomóżcie, prooosze...
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-02-18, 21:05   #15
entero-kinaza
Raczkowanie
 
Avatar entero-kinaza
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 210
GG do entero-kinaza
Dot.: Pomóżcie, prooosze...

Hejka
No więc ja na Twoim miejscu...
Poszłabym z przyjaciółką, z siostrą, z kuzynką, nie wiem, do fryjera oczywiście tylko najlepiej do jakiegoś fajnego salonu-polecam studio L'OR w Szczecinie no i tam w katalogach, czasopismach itp. itd. są różne fajne fryzurki Zrób sobie taką mocno pocieniowaną, z gęstą grzyweczką, lub jak wolisz, bez grzyweczki Stymże jeśli zrobiłabyś grzywkę, to przedziałka brak, a jak bez to już pooglądasz w katalogach a poza tym na pewno pani fryzjerka Ci coś doradzi a jeśli chodzi o samą instytucję zwaną studiem fryzjerskim to mam jakoś do nich większe zaufanie... Jeśli chodzi o resztę, to poszłabym na solarium, lub kupiła dobry samoopalacz, pobuszowała trochę po sklepach, najlepiej w dobrym towarzystwie i poszukała jakichś fajnych ciuszków niekoniecznie drogich, zaznaczam a makijaż? Polecam firmę inglot jeśli chodzi o cienie, róże, lakiery do paznokci, pudry, tusze to może nie... No i kolorek w zależności jakie masz oczęta, ale złoty np a błyszczyk? to już do wyboru do koloru Pozdrawiam i polecam się na przyszłość Aha i zrób sobie fotkę jak już przeprowadzisz tą metamorfozę Buźka papa
__________________

entero-kinaza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując