Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - krem na brzuch i pośladki ANEW avon...
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-03-03, 15:27   #21
asiulka
Przyczajenie
 
Avatar asiulka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 7
GG do asiulka
Dot.: krem na brzuch i pośladki ANEW avon...

Cytat:
Napisane przez ka.si
mam ten krem od wczoraj za 55zł z wagą ...
ale waga licha, nie działa, pokazuje za dużo o 10kg a jak się drugi raz na nią stanie to już 15 kg więcej uuupssss.....
Hm...no moja waga jest jak najbardziej sprawna -pokazuje 6kg wiecej niż wazyłam rok temu;/(albo dwa lata temu) Zakupiłam niedawno ten kremik i zaczęłam go wmasowywać.Nie spodziewam się jakichś rewalacyjnych efektów(niogdy nie wierzyłam w takie rzeczy ze działają "odchudzajaco"), ale już widze różnicę po kliku dniach. Na pewno już po pierwszym nałożeniu "kuracji" skóra jest gładka, bardziej jędrna i milutka , a i ładnie pachnie. Zobaczymy jakie da to efekty, wraz z ćwiczeniami takze( bo zbieram się od kilku dni) i ściagam włąśnie filmiki z ćwiczeniami z forum .Aha-przed pierwszym uzyciem (ale polecam conajmniej raz w tygodniu) zrobiłam peeling (całego ciała też) pośladków, aby kuracja się lepiej wchłaniała.Polecam taki z forum wizażu czyli
sól kuchenna+cynamon+kawa+bez zapachowy żel
jest świetny, naturalny i wcale nie gorszy np od tekiego cukrowego z AVONU, którego tez uzywam.

Zobaczymy po 4tyg (podobno wtedy widac już duże zmiany na lepsze) jak działa nowy Anew . A tak poza tym 1 raz testuje kosmetyk.
asiulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując