Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Olejki eteryczne, czyli domowe laboratorium urody dla wybrednych - ZBIORCZY
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-12-10, 20:45   #724
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: Olejki eteryczne, czyli domowe laboratorium urody dla wybrednych :-) ZBIORCZY!

Cytat:
Napisane przez kania1323 Pokaż wiadomość
Mniejsza o te olejki z Vera Nord, może wprowadzili coś nowego, albo się poprawili, ale ja tego używać nie będę. Kropka.
Mam natomiast pytanie co do olejków eterycznych z ECOSpa. Czy ktoś już wypróbował, są lepsze, czy może gorsze od PollenyAroma? Bo ceny podobne, nawet troszkę taniej w ECOSpa. A przy okazji większych zakupów zamówiłabym też olejki.
Szkoda, że troszkę zamarł wątek olejkowy. A ja dopiero niedawno odkryłam zamiłowanie do olejków i innych mazideł, pachnideł
olejki z EcoSPA możesz śmiało stosować

---------- Dopisano o 21:45 ---------- Poprzedni post napisano o 21:43 ----------

Cytat:
Napisane przez zielona herbaciarnia Pokaż wiadomość
Mam w posiadaniu olejki firmy Kej i Pollena aroma: Pichtowy , petitgrain,goździkowy,mel isowy chciałbym zrobić perfumę ale gryzą się wychodzi taka kamforowo cytrynowa okropna mieszanka czy Ylang Ylang i Mięta lub cynamon będą pasować bo chyba dokupię na droższe mnie nie stać.
istnieją pewne zasady przy kompozycjach zapachowych
powinnaś zapoznać się z jakaś książką o aromaterapii np. dr Bruda
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując