Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Poszukuje zdjęć! Długie rude włosy + tematy związane z farbowaniem
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-02-02, 17:44   #2511
basia188
Raczkowanie
 
Avatar basia188
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Nowa Wieś
Wiadomości: 259
GG do basia188
Dot.: Poszukuje zdjęć! Długie rude włosy + tematy związane z farbowaniem

Cytat:
Napisane przez aiza19 Pokaż wiadomość
Specjalnego żadnego nie mam. Teraz wreszcie jestem zadowolona z dave, takiego w różowej dużej butelce. Naprawdę jest świetny. No i ta maska z marion do czerwonych włosów. Naprawdę ją polecam! Świetnie trzyma kolor. A Twój teraz obecny z Londy jest rewelacyjny! I tradycyjne pytanko Basiu na jaki kolor Londe sobie położyłaś;D? myslisz, że mój brąz by dobrze złapała? Bo naprawdę Świetny masz ten kolorek!


Dziękuje Kładłam na zmytą czerwien ale londa powinna Ci złapac bo ma 9%wode utlenioną.Na poczatku miałam ciemniejszy po paru myciach taki mi wyszedł.A w markieci Natura idzie kupic ta maseczke z Mariona???
__________________
MÓWIŁAM,ŻE CHCĘ ŻYĆ BEZ CIEBIE..NIECHCIAŁAM.MÓWIŁ AM ŻE CIĘ NIEKOCHAM...KOCHAŁAM..KRZ YCZĘ..NIKT MNIE NIE SŁYSZY..ODCHODZĘ.NIKT SIĘ NIE ODWRACA...CZEKAM W SAMOTNOŚCI..KOCHAM BEZ WZAJOMNOŚCI..JEDYNA RZECZĄ JAKIEJ PRAGNĘ JEST TO ABYŚMY KIEDYŚ MOGLI NA NOWO ROZPOCZĄĆ TO CO TAK SZYBKO SIĘ ZAKOŃCZYŁO..
basia188 jest offline Zgłoś do moderatora