Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-03-19, 21:09   #692
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Ja właśnie Siestę wrzuciłam do koszyka, zwłaszcza po zachwytach nad nim na wielu forach i Makeupalley (choć nadal nie wiem, jakim cudem on ma być zbliżony do NARS-owego ORGASMU, bo dla mnie to nieco inna bajka kolorystyczna, ale ... i tak spróbuję

ale zdziwiło mnie trochę to, co przeczytałam na makeupalley
Jedna z dziewczyn napisała do EDM w sprawie przywrócenia tego odcienia i odpisali jej, że "

"Unfortunately, the Siesta blush has been discontinued. The mica we were using to formulate that particular product is no longer available, so we have had to stop making it!
I'm very sorry,"

czyli "niestety, róż Siesta został wycofany, ponieważ mika, której używaliśmy do jego produkcji, nie jest już dłużej dostępna. tak więc musieliśmy przestać go robić".

i tak się teraz zastanawiam, czy to będzie ta sama Siesta, nad którą dziewczyny się tak zachwycały czy też coś "zbliżonego"
Na zdjęciu w pudełeczku wygląda dość przerażająco, ale czytałam wiele opinii, że nawet na bardzo jasnej skórze wygląda bardzo naturalnie .. Cóż, przekonam się za kilka tygodni (jeżeli dalej w takim tempie do mnie paczki bedą docierać )

Edytowane przez cathy
Czas edycji: 2010-03-19 o 21:10
cathy jest offline Zgłoś do moderatora