Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Brązowowłose farbowane. Cz.II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-09-27, 10:55   #1865
kamelka33
Zadomowienie
 
Avatar kamelka33
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 759
Dot.: Brązowowłose farbowane. Cz.II

wydaje mi sie ze normalnie mozna mieszac
jedna dziewczyna nawet wklejala tu zdj po zmieszaniu cynamonowego i czekoladowego brazu
ladny kolorek jej wyszedl.[/QUOTE]

Cytat:
Napisane przez agata456 Pokaż wiadomość
można mieszać ale tylko farby tej samej firmy,każda ma jakieś swoje receptury i mieszanie dwóch róznych firm mogłoby zaszkodzić,tak gdzieś czytałam.Mnie samą kusi zmieszanie brązu,i burgundu z Wellatonu
Cytat:
Napisane przez metaxa Pokaż wiadomość
ja nigdy nie mieszałam farb ale efekt mógłby być ciekawy oczywiście przy użyciu dwóch farb z tej samej firmy
Tak oczywiście, chodzi mi tylko o zmieszanie dwóch kolorów tej samej firmy kurcze chyba faktycznie spróbuję, czyli sadzicie, ze włosy jakoś się nie posypią po takiej mieszance? A jak to zrobić? Połączyć wszystkie składniki w obu opakowań jednocześnie i wymieszać, czy moze np. jedno całe opakowanie i połowa drugiego?

Cytat:
Napisane przez agata456 Pokaż wiadomość
: love: matko jakie piękne!!!!!! ja takie chcę)))) ja myślałam o średni bądź ciemnym brązie,i połowie burgundua nie pamiętasz na prawdę czy byl to średni czy ciemny brąz?
Kurcze... mnie też się strasznie podoba tylko boję się trochę tego burgundu, że nawet zmieszany z normalnym brązem wyjdzie mi na jasnych odrostach dziwacznie.
kamelka33 jest offline Zgłoś do moderatora