Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Blizny potrądzikowe/trądzik-jak usunąć przebarwienia- WĄTEK ZBIORCZY
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-10-31, 21:41   #1923
mona0015
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 97
Dot.: Blizny potrądzikowe/trądzik-jak usunąć przebarwienia- WĄTEK ZBIORCZY

Ja także mam problem z bliznami potrądzikowymi.
Trądzik leczyłam ponad rok, zaczęło się od 3 uporczywych PRYSZCZÓW których nie dało się wycisnąć, które bolały jak się próbowało. Mogę stwierdzić że naprawdę bardzo regularnie leczę go podajże od stycznia. Różnymi maściami (jeden rodzaj rano drugi wieczorem) aż przeszłam od kwietnia na smarowanie twarzy tylko wieczorem Co 2 dni Isotrexinem na przemian z Iwostin Purritin. Bardzo cera mi się poprawiła jest gładsza, pryszcze rzadko wychodzą w sumie tak jak miałam przed tym wysypem
Chciałabym wyleczyć teraz te blizny ;/ Nie jest ich dużo, ale są denerwujące, a chciałabym by moja choć nie tak doskonała twarz jak wielu innych dziewczyn - wróciła do lepszego stanu
Czytałam wiele opini nt kremów na blizny i najczęściej kupowanym i polecanym kremem z jakim się spotkałam jest NO-SCAR oraz Kolagen Silver. I teraz moje pytanie - co byłoby lepsze? Nie patrzę aż tak na cenę, choć te 150 zł to max naprawdę, ale jednak chciałabym by były dobre efekty (oczywiście biorę pod uwagę sytuacje gdzie pierwsze poprawy mogę widziec np po 2-3 miesiącach). Nie znam się na składzie za bardzo, także pytanie kieruję do osób które są bardziej obeznane Myślałam też nad leczeniem kwasami czy mikrodermabrazją ale czytałam że to bardzo szkodzi skórze jednak...
mona0015 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując