Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-12-12, 16:16   #1707
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVI

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny

trochę mnie nie bylo...stęsknilam się za Wami i jestem ciekawa co tam slychać
u mnie teraz życie w mega biegu, dzis rano wrocilam do PL bo bylam za granica kilka dni z facetem potem skrobne w klubie kilka zdan bo nie wiecie o malych zmianiach w moim zyciu

aaa co do wlosow, to przyciemnilam jeszcze troche super sie teraz czuje, a kolor sliczny choc przebijaja refleksy jasniejsze po wellatonie, ale dzieki temu nie jest plasko

caluje Was i postaram sie nadrobic
aaaaaaaaaaaa akurat przed chwilą o Tobie myślałam i ciekawa byłam co u Ciebie
nie mogę się doczekać wypracowania w klubie czekam już z niecierpliwością
Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
Kitka ja też mam złe wspomninia z kotami jak byłam mała moja babcia miała Mruczusia i robiłam mu kiedyś karuzelę to mnie osrał ale śmierdziało zwymiotowałam
aaaaaaaahahahaha OMG
Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
super
lubie wiedziec co znaczy jakis skladnik ale tez staje sie to przeszkoda w normalnym funkcjonowaniu bo nie moge niczego kupic bez czytania skladu
tz zawsze mowi " Kasia ty wszystko musisz zawsze czytac najpierw przed kupnem nie uwazasz ze to chore "
kochana ale wiesz co, mój TŻ też wszystko czyta i dokładnie sprawdza (co prawda nie kosmetyki, bo na tym się w ogóle nie zna)
ale z ciuchami ma dokładnie to samo, zabronił mi kupować swetra, który nie jest 100% bawełna albo wełna, więc sobie darowałam robienie mu takiego prezentu
Cytat:
Napisane przez Lavia15 Pokaż wiadomość
Kitkulka mi też sie nie podoba ale co ja mogę biedna teraz zrobić ;(( Chyba tylko czekać aż mi się wypłucze sam ;((( <płacze>
kochana, teraz nie ma co płakać, trzeba działać
troszkę musisz poczekać, poszorować włoski i odżywiaj
a za jakiś czas jak kolor się trochę wypłucze to będziemy kombinować czy to kąpiel rozjaśniająca czy farbowanie...
jak ja wtedy przyciemniłam do takiego koloru to nie znałam tego wątku, więc po prostu po miesiącu poszłam do fryzjera, żeby mi zrobiła babka blond pasemka gęsto, a później po miesiącu już sama pofarbowałam farbą i chwyciło poczekaj chwilkę i już bez nerwów, będziemy radzić
ale ja sobie na taki brązik sama w domu farbnęłam, więc do nikogo o tę krzywdę nie mogłam mieć pretensji
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora