Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVI
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-12-15, 14:51   #2424
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVI

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
kotka truj ile wlezie- postaramy sie ci pomoc zeby szybko byl efekt.
ale jak to jeczy? zawsze gdy podepniesz smycz? moze chodzic nie umie? przypinaj jej w domu i powoli z nia spaceruj po mieszkaniu az przestanie sie bac.
mozesz tez przypiac smyczke i zostawic luzem, niech z nia chodzi po mieszkaniu az sie oswoi.
ja tak zrobilam teraz z lola, bo jak nalozylam szelki pierwszy raz to tez uparcie siadala i chciala zerwac z siebie ale kilka razy napomnialam i przestala.
niestety male pieski maja to do siebie ze sa bardziej strachliwe, trzesa sie, szybciej im zimno, sa bardziej jazgotliwe... taki typ i tego nie bardzo skorygujesz.
mozesz sprobowac z tym walczyc na zasadzie jak pies w domu szczeka- upominaj cicho! i jesli zamilknie to nagroda...
moja lola juz w domu nie szczeka ani brącha pod noskiem, chyba ze ktos zapuka do drzwi to wtedy pod drzwiami poszczeka chwile...
ja tez czekam na @ cos sie lekko opoznia...
aha co do sikania na powitanie pod siebie- psy ulegle tak maja- u mamy mam suczke 9 letnia i cale zycie tak miala ze jak sie podejdzie przywitac i poglaszcze to leje pod siebie oby twojej tak nie zostalo i zeby wyrosla...
mam smycz automatyczną ale po ciapusiu zwykłą została i od TŻ-ta moge wziąc bo kupiłam kiedyś dla ich szczeniaków ale oni ich nie używają , tylko kupie małą obróżkę bo mam tylko szelki a one nie wchodzą na jej leb przez kołnierz powiem Ci ze ona przed operacją byla ok, a teraz tylko sie rozbestwiła,wet powiedział ze to normalne u chorych psów i ze kołnierz to potęguje i bede robić tak jak mówisz ze pochodzę z nią po domu troche po dworze najlepiej jak bede u TŻ , bo tam mniej sie szwenda bezpańskich znaczy jesli ktoś jest w domu to nie jeczy tylko jak zostawiam ją samą i jak właśnie wziełam ją na dwór i pusciłam na smyczy to sie trzesła i nie wiedziała co robić??????!!!!!!!!!! i gapi sie na mnie i jeczy

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
koteczko ja mialam to samo przez pierwsze 3 tyg serio chcialam oddac bylo mi nagle obojetne ze tak chcialam psa rok czasu czekalam
ale teraz jest juz dobrze codzienna monotonia do jakiej przyzwyczailam Denisa pomogla spi w jednym miejscu od poczatku jak wychodze to samo zostaje wlasnie tam czyli zamykam go w lazience ...jak zapiszczy zaprotestuje czy drapie w drzwi wchodze z palka z gazety i po tylku go i do swojego legowiska go kieruje bo ma w lazience
z sikaniem to bylo tak ze sika teraz w jedno/dwa miejsca praktycznie na podworkuale i dobrze zawsze go tylko biore pod pache i zanosze w te miejsce on juz czuje tam swoje smrodki ..jak nie robi, robie kolku u siebie na osiedlu i znow wracam z nim w te miejsce i robi
praktycznie zmusilam go taka monotonia i juz bylo mi ciezko jak cholera czasami mialam dosc ale pomoglo Denis jest z nami juz ponad 2 ms i jest coraz lepiej jak siknie w domu to ma jedno miejsce lazienke wyslana gazetami nigdzie po chacie nie leje juzi jestem z tego powodu dumna ze dalam rade
dlatego ty tez sobie poradzisz, MONOTONIA i pies przywyknie do okreslonych zasad i zachowan jakie ty wprowadzilas lub wprowadzisz
trzymam kciuki

ojej to masz już fajnie u mnie wszystko sie przedłużyło przez operacje i wykurowaniu jej, przecież ona na antybiotykach była i trzeba było na wszystko uważać ... ciesze sie ze mi pomagacie, bo jest cieżko... z Ciapusiem tak nie było....
a wiecie co mój głupi TŻ wymyślił,ciągle jak sie zale to mówi mi ze to pies rasowy i ma wiecej wymagań niż kundel i powinnam sie tego spodziewać... ze bedzie rozwydrzony i ciagle bedzie jeczał ja go nie rozumiem uważam ze pies to pies i wiadomo ze jeden sie uczy szybciej jeden nie ale to bez różnicy czy rasowy czy nie

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
Dzien dobry

dziekuje za wszystkie opinie nt kurtki i sukienki

bylam dzis w hm, kupilam sobie luzna bluzke i niebieska koszule poza tym wczoraj zamowilam na allegro ponizsze 'charmsy' i rzemyk granatowy, juz nie moge sie doczekac kiedy przyjda, ciekawe jak wygladaja na zywo
ooo też bym takie chciała, śliczne są
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora