Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-05-13, 20:24   #2017
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
Anula, tak ci się wydaje. Zauważ ile razy ludzie mówią: nie myśl o tym, co było, bo nie masz już na to wpływu. Tylko że to co dzisiaj jest przeszłością jeszcze wczoraj było przyszłością. Nie wiem, co będzie za godzinę, za godzinę mogę umrzeć na zawał. Nie jestem w stanie przewidzieć przyszłości, więc w moich oczach nie mam na nią wpływu. Ale to moje myślenie może zbyt prostolinijne. A o tym nie uczeniu się to pisałam o maturze, ale faktycznie sformułowałam zdanie tak, że mogłaś odebrać, że chodziło o studia.


Wachlarzyku, bardzo sie mylisz, oj bardzo. i pewnego dnia to zrozumuesz. oby tylko nie było za późno.

Podam ci przykła z mojego obecnego stanu. Od lutego leczę ciężkie stany zębów. Ile się nacierpiałam, to tylko dentystka wie.
Czy mogłam to przewidzieć? Oczywiście. Mogłam przychodzić co 6 miesięcy zamiast na szybką kontrolę, to na porządną kontrolę ze zdjęciem RTG.
Zdjęcie całości RTG ocaliłoby moje cierpienie, bo dentystka w odpowiednim czasie odkryłaby się, co się dzieje niedobrego.
Tylko do siebie mogę mieć pretensję, że nie wpadłam na pomysł z rtg.

Bardzo wiele zależy od nas samych i naszego postępowania
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora