Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pytania i porady fryzjerskie
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-05-25, 21:39   #296
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Cytat:
Napisane przez uolcia Pokaż wiadomość
Hejj, proszę doradźcie (kathy?) jaką farbą mogę uzyskać jak najbardziej zbliżony kolor do mojego naturalnego (->foto) ? Dość już mam farbowania
pzdr
zacznijmy od tego że kolor z foty to 8.0 (50 ml)+9.0 (25ml) plus odrobina jasnych refleksów zrobionych samym 9.0 z dodatkiem oxydantu 9%.
jeśli ja bym schodziła z czerni zrobiła bym tak:

1.dekoloryzacja (effasor loreal)
2.farbowanie włosów w .w mieszanką z oxydantem 6%(vitalitys, lub alfaparf, londa)
3.refleksy nakładane cienkimi pasmami, najwięcej przy grzywce.
4.pielengnacja po tego typu zabiegu tylko i wyłącznie silikonowa i delikatny dziecinny szampon do mycia włosów (odżywka czerwona loreal do włosów farbowanych, szampon linomag bez siarczanów).

Uważaj na dekoloryzator i najlepiej żeby ktoś go nakładał, bo to ostra chemia.

---------- Dopisano o 22:35 ---------- Poprzedni post napisano o 22:30 ----------

Cytat:
Napisane przez julisari Pokaż wiadomość
kathy chciałam ci bardzo,bardzo podziękować. Dziś farbowałam włoski Vitalitys - farba którą mi poleciłaś. Nie mogę wyjść z zachwytu ;-) Kupiłam w końcu nr 1000 wyszedł ładny ale pal sześć kolor, jak ta farbę się nakłada no bajka poprostu. Ze spłukaniem zero problemów, rozczesałam bez odżywki co u mnie się nie zdarza. Dziękuje Ci, żałuje że tak późno poznałam tą farbę ;-) Oby kolor nie wypłukiwał się zbyt szybko do żółtego i będzie idealnie
cieszę się że pomogłam, jeśli kolor będzie robił się żółty to zapienić trzeba szamponem typu silver fajnie się sprawdza - chyba wella ma go w swojej ofercie i na pewno też Joanna, są też różne maski z pigmentem.

---------- Dopisano o 22:39 ---------- Poprzedni post napisano o 22:35 ----------

Cytat:
Napisane przez ksrs Pokaż wiadomość
Codziennie stosuje lakier TAFT na krótkich włosach. Od jakiegoś czasu po umyciu na włosach pojawiają się białe kropki (nie łupież). Stosuje też head&shoulders ale nawet kilku krotne mycie nie pozwala pozbyć się tych kropek. Próbowałem skrócić włosy ale to nic nie dało. Jak się tego pozbyć?

dodaj trochę sody oczyszczonej do szamponu (1 łyżeczka) wymasuj i spłucz.
Pamiętaj żeby potem dać dobrze zakwaszającą maskę bo soda sporo odchyli łuskę włosa.
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska

Edytowane przez kathy579
Czas edycji: 2013-05-25 o 21:46 Powód: dopis
kathy579 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując