Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XXII + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-09-06, 08:16   #2344
a40adf61f4fa839fc99377457d0e94ddcb8a5d57
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 3 620
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XXII + przeogromna dawka plotek!

Bry

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
ciekawa go jestem
A przyjedźże sobie obejrzeć bo ja prędzej osiwieję niż ładne zdjęcie zrobię temu padalcuchowi
Cytat:
Napisane przez Rodzynka1989 Pokaż wiadomość
Mam dziś chcicę na słodkie, już się najadłam krówek i dalej mi mało...
Też wczoraj miałam chcicę na słodkie, więc kupiłam sobie chipsy i piwo i już mi lepiej...
Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
No, to pokazuję Delię i nową Evelinkę od Bartka Delia - jedna warstwa. Dość dużo drobin się nabiera, przyjemna jest Na blogu napisałam szerzej o jednym i drugim
Śliczne
Wiesz może gdzie dorwał Evelinkę? Ponoć ostatnio miały w biedronkach być ale u mnie puuuchy.
[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;42650600]
Mam pytanie:ile czasu mniej-więcej zajmuje Wam całe mani ? w sensie baza,malowanie,top,czyszc zenie skórek itp?[/QUOTE]
Zależy... Niektóre lakiery nawet trzy czy czterowarstwowe to pół godzinki razem z bazą, kolorem podkładowym i topem. A ostatnio babrałam się półtorej godziny, bo tak mi się Snap My Dragon (dwuwarstwowiec) rozlewał koszmarnie, że każdą płytkę malowałam i od razu czyściłam, kupa czasu, roboty i nerwów.
Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
Ale ten Bell to dobry pomysł i jeszcze koło tego hm moody model albo Essence Trendsetter, ale chyba nie do kupienia.
O te dwa też super, ale kurcze nie kojarzę, żebym widziała... Chociaż jak będę w h&m to poszukam. Dzięki
Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
no właśnie...
ale wiesz, że po jakimś czasie (raczej dłuższym) może Ci się jeszcze płytka ukształtować
sama miałam masakryczne paznokcie, a zmieniły się baaardzo
True story
Aż sobie odszukałam starą fotkę moich poczwarek
[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;42652437]Savinka.Cztery cieniutkie warstwy i top [/QUOTE]
Chyba nie rozumiem fenomenu tej Saviny... Nie gniewaj się Pazurki śliczne i takie drobniutkie, filigranowe się wydają
Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
w załączniku moje początkowe...
paznokcie naprawdę potrafią się dużo zmienić, zobaczysz za jakiś czas póki co noś to co Ci bardziej odpowiada
Niesamowita sprawa... w życiu bym nie powiedziała, że to Twoje
Cytat:
Napisane przez izaa29 Pokaż wiadomość
Właśnie dostałam na fb wiadomość od jednej znajomej
"Zadbaj o swoje paznokcie! ....." dalej to zaproszenie na mani i pedi żelowe i hybrydowe w ramach praktyk na studiach. No chyba podziękuję xD Plaga jakaś

Fascynujący sposób pojmowania "dbałości". Zakleić. Coś jakby "nie myj włosów, nałóż perukę"
Cytat:
Napisane przez Rodzynka1989 Pokaż wiadomość
Hehe, fajne takie kontrowersje wokół mych pazurków, czują się jak gwiazdy
Dzisiaj Twoje jutro inne, wszystkie trzeba obrobić...


cdn...
a40adf61f4fa839fc99377457d0e94ddcb8a5d57 jest offline Zgłoś do moderatora