Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-02-19, 12:06   #1903
julka29111
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 335
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Cytat:
Napisane przez eM_Ka_ Pokaż wiadomość
przypuszczam, że skoro i Tobie i Twoim koleżankom odchodzi lakier to błąd leży w sposobie nakładania bazy. Baza Semilac "lubi" być położona ultracienko. Ja kładąc ją mam prawie suchy pędzelek, tylko ją wcieram porządnie w płytke. Stosuje też pimer bezkwasowy żeby lepiej trzymało. Wczoraj znajomej ściągałam hybrydy z 34-dniowym odrostem - stan idealny, zero odprysków. Sama byłam w szoku, że tak długo trzymało



ja raz czy dwa robiłam zamówienie z Cellux i wszystko było ok. Posiadam ponad 20 lakierów Semilac i tylko jeden miałam problematyczny - 105 dziurki się w nim robiły, ale go wymieniłam bez problemów. Z całą resztą jest idealnie, nie licząc słabego krycia 023

do skórek używam tak jak dziewczyny SH
ja po pierwszym użyciu 105 byłam przerażona dziury na całym paznokciu, a po utwardzeniu pomarszczony, ale przy następnych razach już nie robiły się dziurki, więc myślę że trzeba było nim trochę potrząsnąć. właśnie bardzo słabe krycie mają te lakiery zakupione w drogerii Cellux, chociaż inne dziewczyny chwaliły krycie tych kolorów...
julka29111 jest offline Zgłoś do moderatora