Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIII
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-11-25, 21:38   #1880
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIII

Cytat:
Napisane przez tenebra Pokaż wiadomość
Ooooo, ale było fajnie


Sprawdziłam Shiseido Ibuki i nie ma SLS ani SLES. Nie wiem jakie masz podejście do alkoholu denat., niestety ma w składzie jednak na dalszej pozycji. Jeszcze go nie używałam więc nie wiem czy mocno go czuć.


Uuuuu, to już wiem że odkamieniacz nie dla mnie


Wygląda mega wygodnie i "przytulnie"


Które?


Coraz bardziej się przekonuję żeby tak właśnie zrobić...


To prawda



SLS na drugim miejscu zaraz po wodzie



Miałam kupić zestaw EL z VIPami, ale odkładałam na później nie wiem czemu, potem się okazało, że to zakupów powyżej chyba 360zł dawali miniatury i że się to łączyło z VIPami, ale jak się o tym dowiedziałam to już wszystko było rozdane ja nigdy jakoś nie rzucam się na zakupy od razu i mi sporo fajnych rzeczy koło nosa przeszło, mini szminki MJ np. i tak o, nie miałam radości z zakupów. Kupiłam tylko dwie małe popierdółki...


O, ale się pochwalę zakupami ubraniowymi. Chociaż te mi się udały. Jak pojechaliśmy z mężem kupić walizki do outletu to weszłam oczywiście też pooglądać szmatki, padło na Mohito. I było 40% zniżki od ceny outletowej kupiłam płaszcz za 60zł, spodnie materiałowe za 30zł, koszulę też chyba za tyle, porządny kapelusz wełniany za 35zł i mega elegancką i piękną marynarkę z kolekcji Gold Label z Anją Rubik za jakieś 90zł -> nadal sporo, ale w materiale chociaż wełna przeważa a nie policrapshit, ten jest tylko jako domieszka.

Nie kupiłabym tych produktów za pełną kwotę pierwotną, za outletową nooo może, ale jak jeszcze było -40% to brałam bez zastanowienia


A i dziękuję, dostałam już pw z informacją
Marynarkę mam i bardzo ją lubię, też kupiona na wyprzedaży, zapłaciłam jakieś 130 zł, także to był dobry zakup
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora