Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-05-23, 12:10   #795
AsikS
Zakorzenienie
 
Avatar AsikS
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 13 269
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez littlefrog Pokaż wiadomość
Dzień dobry Truskawki

Wstałam niedawno, tak sobie czytam i czytam i właśnie sobie uświadomiłam że w mojej torebce od 2 dni leży awizo na 2 paczuszki z Tru, więc muszę czym prędzej biec na pocztę
Cześć Mała Żabko Śmigaj w trymiga na pocztę i odbieraj paczuchy.

Cytat:
Napisane przez *nulka* Pokaż wiadomość
dziekuje Kamisio, w takim razie zapominam o nim!



AsikS, dziekuje za linki, juz przegladam ciekawa jestem tylko czy te kulki daja efekt metaliczny, wiesz cos moze??

Ten PI z Estee Lauder wydaje sie ciekawy tez szkoda ze taki jasny... podczepiam sie pod Twoje pytanie o niego



a ja przed chwila ustalilam sobie limit platnosci internetowych w mbanku dziekuje Dziewczynki za pomoc jeszcze raz ojj teraz jak bede uzywac wlasnej karty to moze zrobic sie niebezpiecznie hihih
Nulko, dziewczyny bardzo zachwalają te kulki, można je sobie dowolnie komponować jeśli chodzi o kolorystykę.

Cytat:
Napisane przez leana1 Pokaż wiadomość
http://eu.strawberrynet.com/productD...0395&CatgId=19 dziewczyny i kamisio ktoś wie o tej firmie? czy dobre te cienie?
Firmy nie znam ale opakowanie przypomina mi stare opakowania Clinique`a.


Cytat:
Napisane przez majade Pokaż wiadomość
PI jak zwykle polecam, bo jest super i nieporównywalny do innych rozświetlaczy. Daje zimno- beżowy efekt żadne złoto tylko zimno-beżową mokra taflęBardzo fajny. Mnie nie zapycha chociaż mam skłonności że ho-ho.

Przy okazji miliard lat dla solenizantek i jubilatek
Zdjęcia efektu PI:
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...2&postcount=48

Evitka, ja czekam obecnie już ponad 2 tygodnie od odebrania maila w Bytomiu. Raczej im się nie spieszy

A co do analizy składów w kosmetykach to moim zdaniem lektura biochemii kosmetycznej naprawdę otwiera oczy. Nie bez powodu mam z głowy większośc wysokopólkowych kremów. Bo owszem - cudnie pachną i się doskonale rozprowadzają, ale co w tym celu producent napakuje do słoików śmieci to jego. A te ulepszacze właśnie u mnie powodują skórną ruinę. Tak więc z przyjemnością sięgam po kremy za kilkanaście złotych// apteczne o sprawdzonej zawartości Przynajmniej działają naprawde i nie wyrządzają szkód.
Maju, śliczny efekt PI na skórze.

I dziękuję za życzenia.
AsikS jest offline Zgłoś do moderatora