Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki M.A.C
Wątek: Kosmetyki M.A.C
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-06-25, 08:51   #613
Nevada87
Wtajemniczenie
 
Avatar Nevada87
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 081
GG do Nevada87
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez anexxa Pokaż wiadomość
Gdyby to kogoś interesowało - tak wygląda puder Mineralize Skinfinish kolor light medium, a tak Mineralize Blush kolor Dainty.
Anexxo śliczne te pudry

Cytat:
Napisane przez GiGa007 Pokaż wiadomość
skoro już mowa o pigmentach to mam pytanie odnośnie ich używania bo szczerze mówiąc to jakoś mi nie wychodzi ich nakładanie,albo połowa osypie się narzęsy albo pod oczami zamiast ładnie siedzieć na powiece a jak wy nakładacie pigment??
Gigo po pierwsze musisz mieć płaski zwarty pędzelek ze sztucznego włosia (taki jest w ofercie pędzli sephora), następnie nabierasz pigment najlepiej z wieczka - jest tam wystarczająca ilość....jeżeli widzisz ,że jednak za dużo nabrałaś strzepujesz zbędną ilość na dłoni i nakładasz resztę pędzelkiem na powiekę
Jeżeli jednak trochę cienia osypało się ,strzepujesz go dużym pędzlem
Pigmenty najlepiej nakładać na mokro, nie musi być to baza, może być to zwykła woda

Cytat:
Napisane przez KAROLCIA171 Pokaż wiadomość
hej dziewczyny jak wy takie znawczyni podróbek(ja nie umiem rozpoznać)to powiedzcie czy te pigmenty to czasem nie podróby, bo strasznie tanie mi sie wydają

http://allegro.pl/item387426867__mac...ypka_3ml_.html

i jeszcze te:http://allegro.pl/item381958924_jedn...nt_cienie.html
już któryś raz z kolei gościu wystawia a słabo(prawie wcale na to co wystawia) mu nie schodzą więc mnie to zastanawia

Z góry dzięki za odp.
Pierwszy link to 100% podróbka i to taka wyjątkowa tandetna - nie dziwię się ,że ludzie nie kupują, bo z kilometra widać ,że to podróba
Drugi link - nie mam pojęcia, ale też nie mam zaufania i nie kupiłabym u tego sprzedawcy, zdjęcia wyglądają jak ściągnięte z internetu i szczerze wątpię ,że są autorstwa sprzedawcy po drugie dużo się podrabia pigmenty i dlatego też brak zdjęć słoiczków=brak zaufania
__________________
Nevada87 jest offline Zgłoś do moderatora