Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Filtry ochronne - ZBIORCZY CZ.II
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-04-22, 16:32   #988
motylanoga
Raczkowanie
 
Avatar motylanoga
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 50
Dot.: Filtry ochronne - ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez Ineso Pokaż wiadomość
Wygląda bardzo dobrze Najważniejsze że ma dwa Tinosorby, więc jest stabilny pod kątem uvb i uva. Ma Parsol, ale stabilizowany i octocrylenem i Tinosorbami, więc nie przejmowałabym się makijażem.I najprawdopodobniej nie będzie zbytnio bielił. I nie ma alkoholu, a ma glicerynę. Naprawdę warto spróbować.
Dasz radę jakieś zdjęcie wkleić?
Dziękuję za odpowiedź. Niestety filtr nie należy do mnie, wiec miałam możliwość jednorazowego użycia, może uda mi się zrobić za kilka tygodni jeszcze kilka testów. W każdym razie byłam zachwycona jego konsystencją, "zachowywał" się jak zwykły krem nawilżający, nie bielił, lekki, o przyjemnym zapachu, potem nałożyłam na niego podkład i wyglądał świetnie. Nie spotkałam się jeszcze z takim filtrem, a trochę wypróbowałam ich już. Konsystencją bije na głowę mojego ulubieńca- Ducray. Niestety, po jakimś czasie od nałożenia, zaczął mnie szczypać mocno w oczy. Gdyby nie to chyba bym od razu go zamówiła, a tak to spróbuję jeszcze zrobić sobie małą odlewke i potestuję jeszcze, bo jest to dla mnie "filtrowe" odkrycie. Jedyne czego się obawiałam, to słaba ochrona, bo jestem po retinoidach, więc boję się przebarwień.
Dziwię się też czemu nikt o nim nie pisze, może to jakaś nowość dopiero.

Edytowane przez motylanoga
Czas edycji: 2013-04-22 o 16:35
motylanoga jest offline Zgłoś do moderatora