Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki z Biedronki - wyraź swoją opinię
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-04-26, 21:14   #19
Parvati
Zakorzenienie
 
Avatar Parvati
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 3 064
Dot.: Kosmetyki z Biedronki - wyraź swoją opinię

natei1.jpg

NATEI NATURALS
, szampon do codziennego stosowania, włosy normalne i przetłuszczające się, ogórek i aloes, 2w1.


Skład:
Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Sodium Chloride, Cocamidopropyl Betaine, Ammonium Lauryl Sulfate, Polysorbate 20, Parfum, Butylphenyl Methylpropional, Benzyl Alcohol, Hexyl Cinnamal, Polyquaternium-7, Citric Acid, Benzophenone-4, Aloe Barbadensis Leaf Extract, Cucumis Sativus Fruit Extract, Retinyl Palmitate, Tocopheryl Acetate, Linoleic Acid, Linolenic Acid, Biotin, Bioflavonoids, Panthenol, Pyridoxine HCI, 2-Bromo-2-nitropropane-1, 3-diol, CI 42051, CI 47005.

Cena: ok. 3 zł.

Pojemność: 500 ml.

Moja opinia: Bardzo lubię ten szampon, faktycznie sprawia, że włosy się nie przetłuszczają. Nie uznałabym go za 2w1 - włosy wymagają odżywki, bo inaczej są pozbawione blasku i ciężko się rozczesują. Nie podrażnia, nie uczula.
Zapach jest jak dla mnie neutralny - ot pseudo ogórek nie drażniący jak inne biedronkowe zapachy szamponowe.
Od pół roku gości w mojej łazience, bo daje mi pewność, że umyte rano włosy nie przetłuszczą się przez cały dzień
__________________
czytam


CBT

Edytowane przez Parvati
Czas edycji: 2011-04-26 o 22:59
Parvati jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując