Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Apple
Wątek: Apple
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2017-09-21, 10:07   #2053
Narva
Rozeznanie
 
Avatar Narva
 
Zarejestrowany: 2017-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 650
Apple

Cytat:
Napisane przez NinaSimone Pokaż wiadomość
Czy wy tez macie większe czcionki w wiadomości, na mailu po przejściu na iOS 11? Nie da się zmniejszyć? Ta wersja ogółem trąci Androidem [emoji19]
Coś tam zmieniłam na najmniejsze litery. Jednak te grube oznaczenia skrzynek okropne

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Ja nie widzę jakiejś znaczacej różnicy w wyglądzie maili. Nie podoba mi się wygląd kalkulatora i kalendarza, reszta do przeżycia :p
Fajna jest opcja z mniejszą klawiaturą (jednak w wersji plus telefonu robi to różnicę) i to, że dane komórkowe w końcu są w centrum sterowania, wcześniejsze wchodzenie w ustawienia za każdym razem doprowadzało mnie do szału. Szkoda tylko, że nie można bardziej ingerować w centrum sterowania. Są też ciekawe opcje po zrzucie ekranu. Update zrobiłam dopiero wczoraj więc jeszcze nie jestem obeznana we wszystkich nowościach.

Bardzo denerwuje mnie brak plakietek z powiadomieniami na instagramie, mimo włączonej tej funkcji w opcjach. Było tak od zawsze, niezależnie od wersji systemu, aplikacji, czy modelu telefonu (wcześniej miałam 6s, teraz 7 plus). Czy ktoś też tak ma?



Wysłane z iPhone

Edytowane przez Narva
Czas edycji: 2017-09-21 o 10:23
Narva jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując