Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zielone włosy
Wątek: Zielone włosy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-01-21, 20:18   #343
piiz
Raczkowanie
 
Avatar piiz
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: CK
Wiadomości: 244
Dot.: Zielone włosy

Ja też miałam problem z zielonymi włosami,ale w innej sytuacji,przyciemniałam platynowe do średniego blondu.Męczyłam się z tą zielenią dobre trzy miesiące,dopiero po około 3-4 farbowaniach ciepłymi odcieniami włosy pozbyły się zielonej poświaty.Na początku możesz zrobić kąpiel rozjaśniającą np rozjaśniaczem joanny,czyli rozjaśniacz,oksydant 9%,kilka łyżek maseczki i kilka łyżek szamponu.Nakładasz tą mieszankę na około 5-7 minut,ale nie na skórę głowy i nie na ewentualny odrost.Masujesz jakbyś myła włosy,możesz dodatkowo spienić kranówką bo mieszanka lubi zasychać.Potem spłukujesz i nakładasz dobrą maskę na 15 minut pod czepek.Taka krótka kąpiel nie niszczy włosów,na moje przetrawione rozjaśnianiem jakoś negatywnie nie wpłynęła.Gdyby potem jeszcze wychodziła zielonkawa poświata stosuj farby o ciepłym odcieniu,ja stosowałam te z końcówką 32 po kropce,oznaczają one beże.
Jeśli boisz się kąpieli możesz do następnego farbowania użyć farby natury z dodatkiem dosłownie 3 łyżeczek farby o odcieniu mahoniowym,czyli z 5 po kropce,ale farby muszą być z tej samej serii.
Pierwsze i drugie zdjęcie jest gdy już w miarę pozbyłam się zieleni,ale jeszcze widać ten refleks,a ostatnie aktualne.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20130810368.jpg (127,8 KB, 113 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0602.jpg (75,7 KB, 86 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20140118413.jpg (133,8 KB, 106 załadowań)
__________________

piiz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując